Co zrobisz z tą ścianą? Webinarium czyli interaktywna dyskusja. Kolor, Wnętrza, Design.

Webinarium brzmi enigmatycznie? Nie wiesz co to takiego? Nigdy o tym nie słyszałeś? PORA DOWIEDZIEĆ SIĘ co to za narzędzie, czemu służy i do czego TOBIE WŁAŚNIE mogłoby się przydać ;] Webinarium to narzędzie służące do internetowej komunikacji i szkoleń.

WnętrzaWirtualna przygoda dla projektantów wnętrz i KAŻDEGO AMATORA (miłośnika) wnętrz, ich wystroju, aranżacji i designu we wnętrzu.
Będziecie mogli uczestniczyć w spotkaniu online nt. aranżacji ściany wnętrza, oceniać dyskusję, zadawać pytania! Jak się to stanie? W formie formie wideo i live streamingu.  Autorzy webinarium i zaproszeni do studia goście odpowiedzą na pytanie „Co zrobisz z tą ścianą?”. Opowiadać będziecie o efektach ekskluzywnych dekoracji ścian w różnych przestrzeniach wnętrza.

Podczas debaty prezentowane będą zdjęcia DOBRYCH i ZŁYCH przykładów aranżacji ściany. Oczywiście każdy przykład będzie omawiany.

EmocjeWebinar to nie tradycyjna telewizja w której pozostaniesz biernym słuchaczem. Możliwość uczestniczenia w dyskusji jest wielkim atutem przedsięwzięcia. Jestem bardzo ciekawa, jak bardzo będziecie chętni na CZYNNE BRANIE UDZIAŁU w dyskusji ;] Wiecie, co jest fajnego w takich przedsięwzięciach? PRAWDA! Nikt nie będzie Was cenzurował a Wy zapytacie o co tylko będziecie chcieli!

Pani Dyrektor konsultuje obecnie z Inwestorem możliwość upublicznienia jej najnowszego projektu wnętrza biurowego. Nie wiem, czy Inwestor zgodzi się na to, ale jeśli tak, zobaczycie i omówicie również mój projekt ;]

Każdy, kto chciałby przesłać swój projekt czy realizację wnętrz z udziałem ściany i posłuchać konstruktywnego komentarza debatujących w studio i online ludzi powinien wysłać maila na: mpakula[at]tvip.pl
ZGŁOSZENIA TYLKO DO 17tego !!!!

Gdzie i Kiedy?Oficjalna data i godzina Webinarium JEST JUŻ ustalona. Możecie dalej zarejestrować się na wydarzenie i AKTYWNIE PARTYCYPOWAĆ!

TERMIN WEBINARU: 10 GRUDNIA godzina 20:00

Na Fejsbuku możecie również śledzić profil wydarzenia oraz obserwować TERMIN, który zostanie ogłoszony niebawem.

ZWIASTUN:

Dlaczego Pani Dyrektor pisze o tym wydarzeniu?

  1. Po pierwsze dlatego, że wspieram NOWE INICJATYWY
  2. Po drugie, lubię „inny rodzaj mediów”, pomysły niestandardowe i próby wdrożenia czegoś nieznanego
  3. Po trzecie, jestem patronem medialnym tego eventu ;] 

Co-zrobisz-z-ta-sciana-webinar-dolacz

VN:F [1.9.22_1171]
PODOBAŁ CI SIĘ ARTYKUŁ? OCEŃ GO!
Rating: 10.0/10 (5 votes cast)
Co zrobisz z tą ścianą? Webinarium czyli interaktywna dyskusja. Kolor, Wnętrza, Design., 10.0 out of 10 based on 5 ratings

About Pani Dyrektor

Architekt o Architekturze | Perfekcyjna Niedoskonałość | Jestem Architektem a to mój Blog Architektoniczny. "Zainspiruj się!" - te słowa znajdziesz w prawie każdym moim poście. Dlaczego? Lubię pokazywać, podsuwać pomysły, zadawać pytania, szukać odpowiedzi, tworzyć koncepcje, wyszukiwać nietypowe rozwiązania.

2 komentarze

  1. Termin dobry więc będę!

    VA:F [1.9.22_1171]
    Rating: 0 (from 0 votes)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

.: PaniDyrektor.pl
Przeczytaj poprzedni wpis:
Targi Rzeczy Ładnych i to co dom & wnętrze lubią najbardziej. PikoPiko – mój faworyt.

W poprzednim poście relacjonującym Targi Rzeczy Ładnych pisałam Wam to, co zobaczyłam i którymi z wrażeń chciałabym się z Wami podzielić najbardziej....

Zamknij