Przesłonięty

Jaka Może Być Łazienka Przyszłości? Nie Zgadniesz ;]

Designerzy i Trend-Watcherzy od dawna mówią już, że zmieni się nasze podejście do kwestii mieszkaniowej. W niedalekiej przyszłości mieszkanie będzie miejscem bardzo szczególnym i nie dlatego, że jest „nasze” albo „domem”.

Mieszkanie ma stanowić miejsce do nabierania siły na następny dzień, codziennego odprężenia się niczym w SPA, swoistym „punktem poboru mocy”.

Stwarzanie atmosfery ZEN w mieszkaniu nie zaczyna się Drogi Czytelniku od umieszczenia wielkiego TV w samym jego sercu!

Jaki element wyposażenia pasuje do naszego domowego SPA?

O futurystycznym prysznicu umieszczonym w centrum pomieszczenia łaźni ;] Jego forma jest tak ciekawa, że nie musimy chować jej w najciemniejszym kącie łazienki. Eksponujemy go, wręcz chwalimy się nim umieszczając w centrum pomieszczenia. Czy podziwianie tego wynalazku nie jest to elementem odprężenia?

Aby rozkoszować się „mieszkaniem-miejscem odnowy” należy o nim pomyśleć w sposób w jaki myślimy właśnie o hotelu Wellness czy SPA i przenieść jego elementy do własnego mieszkania. Niektóre z nich – jak mięciutkie białe ręczniki i szlafroki nie są nawet zmian we wnętrzu ;]

Pani Dyrektor Architekt życie najbardziej kocha za … Technologię i wizję przyszłości ;]

Niektórzy z Was powiedzą, że „przy dzieciach” to niemal niemożliwe. Otóż możliwe. Należy tylko nie zapominać o swoich potrzebach i ze pełną świadomością wydzielać przestrzeń – zachowywać zdrowy dystans. Któż inny jak nie my zapewni rodzinie pieniądze i dawkę optymizmu jeśli nie człowiek zregenerowany i wypoczęty?

VN:F [1.9.22_1171]
PODOBAŁ CI SIĘ ARTYKUŁ? OCEŃ GO!
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

About Pani Dyrektor

Architekt o Architekturze | Perfekcyjna Niedoskonałość | Jestem Architektem a to mój Blog Architektoniczny. "Zainspiruj się!" - te słowa znajdziesz w prawie każdym moim poście. Dlaczego? Lubię pokazywać, podsuwać pomysły, zadawać pytania, szukać odpowiedzi, tworzyć koncepcje, wyszukiwać nietypowe rozwiązania.

2 komentarze

  1. Dobry design liczy się dla mnie przede wszystkim. To jest coś co sprawia, że w łazience aż chce się przebywać. Najbardziej podobają mi się aranżacje ukazane na stronie Roca, no i od nich oczywiście najchętniej bym kupował całe zestawy produktów.

    VA:F [1.9.22_1171]
    Rating: 0 (from 0 votes)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

.: PaniDyrektor.pl
Przeczytaj poprzedni wpis:
10 Rzeczy, Których Nie Wiecie o MACu – Czy Praca Na Macu Ułatwia Życie?

Piszę to Wam moi drodzy dziś, bo boli mnie już pięść od walenia w stół i wkrótce złamię go na...

Zamknij