Poziomica – Kiedy używać, jak używać, gdzie używać

Oto moja wspaniała podręczna POZIOMICA ;] Dziś odpowiem Wam na 3 zadane w temacie pytania:

1. Kiedy Używamy Poziomicy?

Odp: ZAWSZE!!!

Jeśli ‚Ekipa Remontowa’ nie ma ze soba poziomicy, poziomicy i jeszcze jednej poziomicy – KUPUJEMY JĄ czym prędzej ‚Ekipie Remontowej’ i przeszkalamy w używaniu tego wynalazku. Jeśli źle przeszkolicie ‚Ekipę’ – będzie na Was – ryzykujecie obwinienie siebie za całą masakrę, którą zrobili Wam w mieszkaniu, ALE – jeśli ‚Ekipa’ nauczy się używać poziomicy – Isnieje duża szansa – jakieś 10% szansy konkretnie – na to, że Wasze mieszanie nie będzie totalną porażką wykonawczą.

2. Jak Używamy Poziomicy?

Odp: NORMALNIE!!!

Jeśli nie wiecie, jak użyć poziomicy, to złóżcie aplikację do ‚Ekipy Remontowej’, która pewnikiem przyjmie Was w swoje szeregi byście mogli zmasakrować mieszkania większaj ilości Inwestorów.

3. Gdzie używamy Poziomicy?

Odp: WSZĘDZIE!!!

Jeśli ‚Ekipa Remontowa” nie używa poziomicy wszędzie – w całej Waszej rezydencji, przy okazji każdego działania – „To wiedzcie, że coś się dzieje”, a efekty tego zobaczycie już niedługo.

Powodzenia w pilnowaniu Ekipy Remontowej!!!
Pani Dyrektor

VN:F [1.9.22_1171]
PODOBAŁ CI SIĘ ARTYKUŁ? OCEŃ GO!
Rating: 1.4/10 (7 votes cast)
Poziomica - Kiedy używać, jak używać, gdzie używać, 1.4 out of 10 based on 7 ratings

About Pani Dyrektor

Architekt o Architekturze | Perfekcyjna Niedoskonałość | Jestem Architektem a to mój Blog Architektoniczny. "Zainspiruj się!" - te słowa znajdziesz w prawie każdym moim poście. Dlaczego? Lubię pokazywać, podsuwać pomysły, zadawać pytania, szukać odpowiedzi, tworzyć koncepcje, wyszukiwać nietypowe rozwiązania.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

.: PaniDyrektor.pl
Przeczytaj poprzedni wpis:
Czy Każdy Powinien Mieć Własny Dom?

Wyobraź sobie taką scenkę: Kolorowe tytuły gazet, banery, horągwie, kampania polityczna i wielki mentor na podium krzyczy: - Każdy marzy...

Zamknij