Wnętrze w kolorach, kolor we wnętrzu – Wiosna Jesień Lato Zima we wnętrzu!

Ostatnio opublikowałam posta, w którym znalazło się podsumowanie serii 'Jak stosować kolory we wnętrzu?’ Przy tej okazji wspomniałam Wam, że przygotuję dla Was jeszcze jednego posta podsumowującego wnętrza w kolorach – tym razem są to wnętrza w kolorach kolejnych pór roku czyli taka nasza mini-seria;];] 

Pory roku w Twoim domu/mieszkaniu!

Co wyróżnia wnętrze w kolorach wiosny?

Jak zaprojektować u siebie wnętrze w kolorach zimy?

Co zrobić, aby zaaranżować w swoim domu jesienne wnętrze?

Wnętrze w kolorach lata – czyli jakie?

Na te i inne pytania znajdziesz odpowiedź w podsumowaniu serii O WNĘTRZACH W KOLORACH PÓR ROKU!

Zaczynamy!

JesieńWnętrze w kolorach jesieni. Jesienne wnętrza to te bardzo przytulne, ciepłe, ale i melancholijne – takie jak jesień. Dominują tutaj kolory w odcieniach brązu, pomarańczy, czerwieni, ale również i te chłodniejsze barwy typu szary, niebieski, grafitowy. Jednak pamiętajcie, że szczególnie nasza polska Złota Jesień wcale nie jest ponura – wprowadź zatem do wnętrza kolorowe, intensywne dodatki!

Wnętrze w kolorach Jesieni w lekko etnicznym / plemiennym stylu.
ZimaWnętrze w kolorach zimy. Wnętrze w kolorach zimy jest bardzo stonowane, surowe, spokojne, niekiedy wręcz dostojne. Dominuje tam szarość, czerń, biel w połączeniu z niebieskim czy granatowym. To bardzo czyste i schludne przestrzenie, w których nie ma miejsca na zbędne bibeloty;] zimowe wnętrza to również te z dodatkiem drewna – najlepiej surowego, nieobrobionego.

Wnętrze sypialni w stylu zimowym / górskim.
WiosnaWnętrze w kolorach wiosny. Przechodzimy do wnętrz w kolorach wiosny;] jak każdy sobie zdaje sprawę co to wnętrza świeże, pełne soczystej zieleni i pierwszych promieni słońca. Chcesz wiedzieć jak wyglądają wiosenne wnętrza? Po więcej inspiracji kliknij w obrazek poniżej – trafisz do posta, w którym kolejno opisałam pomieszczenia takie jak kuchnia, jadalnia, sypialnia, salon i łazienka w kolorach wiosny!

Wnętrze w lekkich kolorach wiosny.
Świeże wnetrze w kolorach wiosny. Jasne, otwarte i czyste.
LatoWnętrze w kolorach lata. Postów o wnętrzach w kolorach lata, ze względu na mnóstwo inspiracji przygotowałam dla Was aż dwa – część 1 i część 2. Wnętrze w kolorach lata to wnętrze bardzo kolorowe, gdzie poszczególne barwy zestawiane są ze sobą w odważne kombinacje! Są to wnętrza ciepłe, przyjemne i pełne słońca!

Wnętrze w kolorach letniego wieczoru. Ze wspomnieniami ;] Smaczne!

My tymczasem kończymy naszą serię o kolorach we wnętrzu, tym razem ostatecznie;] Mam nadzieję, że zarówno poszczególne posty jak i cała seria była dla Was niezwykle inspirujące;];] 

Z okazji aktualizacji w 2023 roku – przekazuję Wam wakacyjny klimat wnętrza! To już 12 lat Bloga! Pozdrowienia drodzy czytelnicy!

Zapraszam Was do kolejnych postów i kolejnych inspiracji już niedługo u Pani Dyrektor;]

Wiedza z zakresu projektowania domów i procedur urzędowych czeka na ciebie na naszym kanale na YouTube.
VN:F [1.9.22_1171]
PODOBAŁ CI SIĘ ARTYKUŁ? OCEŃ GO!
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

About Pani Dyrektor

Architekt o Architekturze "Zainspiruj się!" - te słowa znajdziesz w prawie każdym moim poście. Dlaczego? Lubię pokazywać, podsuwać pomysły, zadawać pytania, szukać odpowiedzi, tworzyć koncepcje, wyszukiwać nietypowe rozwiązania.

2 komentarze

  1. Bardzo podobają mi się zimowe wnętrza, zwłaszcza drewno. Kojarzy mi się mocno ze schroniskami górskimi, właśnie urządzonymi w drewnianym klimacie. Idealnie:)

    VA:F [1.9.22_1171]
    Rating: 0 (from 0 votes)
  2. Chyba najbardziej w moim guście są zimowe wnętrza. Zdecydowanie najbardziej lubię spokojną, stonowaną elegancję, niezagracanie przestrzeni bibelotami, a chłodne kolory: biel, brąz, beż i niebieski to przecież dominujące barwy w moim ukochanym, skandynawskim stylu. Również dodatki drewna uwielbiam we wnętrzach. Zresztą, to bardzo znaczące, bo urodziłam się zimą i mój typ urody, to też zima.

    VA:F [1.9.22_1171]
    Rating: 0 (from 0 votes)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

.: PaniDyrektor.pl