BFG 2015 – jak było tym razem? Relacja z Blog Forum Gdańsk 2015

BFG2015 czyli Blog Forum Gdańsk 2015! Zapraszam Was na relację ze spotkania najpopularniejszych, najbardziej znanych, najbardziej aktywnych blogerów z całej Polski ;] Wśród nich znalazła się również Pani Dyrektor.  Zobaczcie gdzie była, co widziała, z kim się spotkała i czego się dowiedziała Pani Dyrektor w kolejnej edycji Blog Forum Gdańsk czyli BFG 2015!

BFG 2015 – zapraszam na relację!

BGF 2015 blog forum gdańsk 2015 wydarzenia spotkanie blogerów blogosfera inspiracje gdańsk 02

Takie wschody słońca to ja lubię ;] Pani Dyrektor w drodze na BFG 2015!

BGF 2015 blog forum gdańsk 2015 wydarzenia spotkanie blogerów blogosfera inspiracje gdańsk 63

I sam piękny Gdańsk widziany z samolotu!

BGF 2015 blog forum gdańsk 2015 wydarzenia spotkanie blogerów blogosfera inspiracje gdańsk 62

Z tej perspektywy prezentuje się równie pięknie!

BGF 2015 blog forum gdańsk 2015 wydarzenia spotkanie blogerów blogosfera inspiracje gdańsk 69

I gdański port lotniczy – Pani Dyrektor melduje się na miejscu! P.S. Lotnisko w Gdańsku również prezentują świetną architekturę. Jak widzicie, na każdym kroku można się dobrze zainspirować!

Dla tych wszystkich, którzy wirtualną Panią Dyrektor znają od niedawna lub tym postem ją poznają, chciałam napisać, że BFG 2015 to już kolejna edycja, w której Pani Dyrektor brała udział ;] W roku 2014 również byłam jej uczestniczką, a swoją relację i wrażenia opisałam w postach:

Piękna Polska – Ostatnie spojrzenie na Gdańsk i kropla nowej architektury

Piękna Polska – Słoneczny Spacer po Gdańsku z Kasia A.

Teatr szekspirowski (elżbietański) – trochę historii, projekt i realizacja w Gdańsku

i coś oczywiście o samej imprezie czyli Blog Forum Gdańsk 2014!

Blog Forum Gdańsk – moja przygoda, moje doświadczenie

Jak widzicie na temat samego miasta Gdańska napisałam już trochę sporo, dlatego dzisiaj skupię się dla Was na relacji z samego już BFG 2015! Zobaczcie co działo się na tegorocznej edycji!

BFG 2015 europejskie centrum solidarności gdańsk blog forum gdańsk 2015 BFG inspriacje nowoczesna architektura w polsce design inspiracje nowoczesny budynek 48

Blog Forum Gdańsk 2015 odbywał się w Europejskim Centrum Solidarności. O tym budynku pisałam dla Was na łamach Pani Dyrektor osobnego posta ponieważ wart jest osobnej inspiracji ;]

Blog Forum Gdańsk – po co to komu?

Blogosfera W ramach Blog Forum Gdańsk spotykają się blogerzy i vlogerzy polskiej blogosfery – ta część aktywna i medialna. Spotkałam się tam z kochanymi znajomymi i poznałam tych, których od dawna podziwiam.

Takie spotkania jak BFG 2015 mają za zadanie pomóc nam, blogerom, poznać się w realu i złapać kontakty z innymi blogerami, aby wspólnie się wspierać, prowadzić wspólne kampanie, wymienić się doświadczeniem i wiedzą z zakresu blogosfery i prowadzenia bloga – moim zdaniem inicjatywa i sama organizacja bardzo na plus!

BFG 2015 – WIEDZA, DOŚWIADCZENIE, WARSZTAT

Dodatkowo w trakcie trwania Blog Forum Gdańsk organizowane są prelekcje osób, nie tylko blogerów, ale również specjalistów od mediów, dziennikarstwa czy reklamy, prowadzone są warsztaty praktyczne np. z montażu filmów czy panele dyskusyjne, w których wysłuchać można konfrontacji zdań ekspertów z danej dziedziny. Blog Forum Gdańsk to konkretna wiedza, mnóstwo doświadczenia i nowe, pozytywne znajomości w jednym miejscu!

BGF 2015 blog forum gdańsk 2015 wydarzenia spotkanie blogerów blogosfera inspiracje gdańsk 84

Jeden z ciekawszych wykładów prowadzonych w ramach BFG 2015! ’Nothing is original’ – to zdanie na długo utkwi mi w pamięci – bardzo trafione! Polecam – zajrzyj po więcej na stronę Austin Kleon.

BGF 2015 blog forum gdańsk 2015 wydarzenia spotkanie blogerów blogosfera inspiracje gdańsk 162

A to już debata i jeden z paneli dyskusyjnych ;]

Oczywiście oprócz części wykładowych i oficjalnych są spotkania i części mniej oficjalne, na których można bliżej poznać poszczególnych blogerów, porozmawiać z nimi i zrobić sobie wspólne pamiątkowe selfie jak np to ;]

BGF 2015 blog forum gdańsk 2015 wydarzenia spotkanie blogerów blogosfera inspiracje gdańsk 188

Pozdrawiam wszystkich blogerów! ;] dziękuje za wspólne zdjęcie i miło spędzony czas!

BGF 2015 blog forum gdańsk 2015 wydarzenia spotkanie blogerów blogosfera inspiracje gdańsk 150

Część mniej oficjalna ;] te spotkania to również dobra zabawa!

BGF 2015 blog forum gdańsk 2015 wydarzenia spotkanie blogerów blogosfera inspiracje gdańsk 205 BGF 2015 blog forum gdańsk 2015 wydarzenia spotkanie blogerów blogosfera inspiracje gdańsk 193

Polecam wszystkim blogerom – tym początkującym i tym już starym wyjadaczom podobne spotkania – warto poznawać nowe osoby z innym bagażem doświadczeń, z odmiennym podejściem do tych samych spraw i wiedzą, którą można się wymienić!

Do zobaczenia na następnej edycji BFG 2016!

P.S. Na koniec jeszcze jedno zdjęcie bardzo inspirującego wschodu słońca z podróży do Gdańska. Po takim wschodzie słońca wiesz, że ten dzień będzie dobry ;]

BGF 2015 blog forum gdańsk 2015 wydarzenia spotkanie blogerów blogosfera inspiracje gdańsk 221

Kliknij aby dowiedzieć się więcej na temat projektowania i procedur na naszym YouTube.
VN:F [1.9.22_1171]
PODOBAŁ CI SIĘ ARTYKUŁ? OCEŃ GO!
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

About Pani Dyrektor

Architekt o Architekturze "Zainspiruj się!" - te słowa znajdziesz w prawie każdym moim poście. Dlaczego? Lubię pokazywać, podsuwać pomysły, zadawać pytania, szukać odpowiedzi, tworzyć koncepcje, wyszukiwać nietypowe rozwiązania.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

.: PaniDyrektor.pl