Premiera sauny na targach Hem – Villa & Bostadsrätt​ w Sztokholmie

Niedawno miała miejsce premiera sauny, która powstała jako owoc wspólnych starań z firmą Vingberg Polska. Nasza sauna prezentowała się podczas targów Hem – Villa & Bostadsrätt​ w Sztokholmie. To wielkie wydarzenie w świecie designu i trendów z dziedziny home&living. Tym bardziej jesteśmy dumni z gorącego przyjęcia i dużego zainteresowania naszą sauną!

Premiera sauny na targach​ w Sztokholmie!

Transport i ponowna budowa sauny na targach okazała się dużym przedsięwzięciem logistycznym – jak jednak widać wszystko poszło sprawnie. ;)

Zastosowana w projekcie technologia prefabrykacji pozwoliła na podzielenie sauny na elementy, a następnie szybkie złożenie ich na miejscu.

Jeszcze tylko ostatni element…

…i sauna jest gotowa na odwiedzających!

Targi Hem – Villa & Bostadsrätt odbywają się co roku w połowie października w stolicy Szwecji, czyli Sztokholmie. Są to największe skandynawskie targi wnętrzarsko-budowlane i gromadzą od 30 do 40 tysięcy odwiedzających! Premiera sauny odbyła się więc w światowym gronie i przy dużej konkurencji. Mimo to, nie można było narzekać na brak zainteresowania. ;)

Odwiedzający docenili saunę przede wszystkim za jakość wykonania i innowacyjność projektu. Jak możecie zauważyć zainteresowanie było bardzo duże!

To już ostatni post relacjonujący naszą „saunową” przygodę. Jednak to nie koniec inspiracji, dlatego śledźcie bloga Pani Dyrektor na bieżąco :) 

Na koniec – premiera sauny na targach​ w Sztokholmie – zobacz zdjęcia!

Zdjęcia dzięki uprzejmości Vingberg Polska.

premiera sauny

PD Architekt pozdrawia Was i chce oznajmić jak bardzo dumna jest z drewnianego pachnącego tematu Saunowego ;]

VN:F [1.9.22_1171]
PODOBAŁ CI SIĘ ARTYKUŁ? OCEŃ GO!
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

About Pani Dyrektor

Architekt o Architekturze | Perfekcyjna Niedoskonałość | Jestem Architektem a to mój Blog Architektoniczny. "Zainspiruj się!" - te słowa znajdziesz w prawie każdym moim poście. Dlaczego? Lubię pokazywać, podsuwać pomysły, zadawać pytania, szukać odpowiedzi, tworzyć koncepcje, wyszukiwać nietypowe rozwiązania.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

.: PaniDyrektor.pl
Przeczytaj poprzedni wpis:
Berno, czyli fabryczna senność nad rzeką – niezwykłe miasto u stóp Alp.

Berno to niezwykłe miasto położone po południowej stronie Alp. Odwiedziłam je przy okazji mojej wizyty na Designers’ Saturday i chociaż...

Zamknij