Wyjątkowa sauna zewnętrzna – zobacz co skrywa jej wnętrze!

Dziś po wielu miesiącach oczekiwania, razem z Vingberg Polska mogę z przyjemnością zaprosić Was do wnętrza tego co powstało z naszych wspólnych wysiłków. Ta wyjątkowa sauna (bo o niej tu właśnie mowa) to połączenie naturalnych materiałów, nowoczesnych technologii oraz designu na najwyższym poziomie.

Co jeszcze stanowi o wyjątkowości tej sauny? – sprawdźcie sami, ale najpierw…

Krótkie przypomnienie tego co mogliście już przeczytać o saunach na stronie Pani Dyrektor:

Jeśli któryś z postów umknął Twojej uwadze, koniecznie nadrób go teraz :)

Zapraszamy do środka… :)
Kontakt z przyrodą może mieć różne formy. Najlepsze jednak są rozwiązania, które zapewniają komfort i wygodę użytkowania. Ta wyjątkowa sauna łączy nowoczesne technologie z tym co naturalne. Efekt? Oceńcie sami. ;)

Wyobraź sobie… Środek zimy. Wracasz zmęczony z pracy po pół godziny stania w korku, a tam czeka już na Ciebie rozgrzana sauna. Cudownie!
Skoro już jesteśmy przy smartfonach – oprócz samej kontroli temperatury sterownik do pieca zabezpieczenia przed przegrzaniem oraz posiada blokadę rodzicielską i czujnik drzwi. Po połączeniu z aplikacją na telefon umożliwia nawet włączenie sauny zdalnie, będąc poza domem.

Tutaj nie było miejsca na przypadek – wszystko przemyślane i zaprojektowane od konstrukcji aż po oświetlenie.

Nie ma chyba nic lepszego na odstresowanie się po ciężkim dniu niż gorący seans w prywatnej saunie. Jednak sauna to nie tylko relaks, to przede wszystkim inwestycja w zdrowie fizyczne i psychiczne.

Ergonomiczne leżaki z drewna osikowego pozwolą Ci odpocząć między seansami.

Jak już wspominałam w poprzednich postach ten konkretny egzemplarz sauny został stworzony przede wszystkim po to by mógł zaprezentować się podczas targów budowlano-wnętrzarskich w stolicy Szwecji – Sztokholmie. Już dziś wiemy, że został gorąco przyjęty. ;)

Zdjęcia dzięki uprzejmości Vingberg Polska.

P.S. Gdybym tylko mogła pisać dla Was częściej …

Kliknij po wiedze z zakresu projektowania domów i procedur urzędowych.
VN:F [1.9.22_1171]
PODOBAŁ CI SIĘ ARTYKUŁ? OCEŃ GO!
Rating: 10.0/10 (4 votes cast)
Wyjątkowa sauna zewnętrzna - zobacz co skrywa jej wnętrze!, 10.0 out of 10 based on 4 ratings

About Pani Dyrektor

Architekt o Architekturze "Zainspiruj się!" - te słowa znajdziesz w prawie każdym moim poście. Dlaczego? Lubię pokazywać, podsuwać pomysły, zadawać pytania, szukać odpowiedzi, tworzyć koncepcje, wyszukiwać nietypowe rozwiązania.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

.: PaniDyrektor.pl