Blog Forum Gdańsk – moja przygoda, moje doświadczenie

Już prawie miałam napisać moją drugą część o spacerowaniu po Gdańsku tak bardzo chcę go wspominać ;] Zdecydowałam jednak, że dość sentymentów i rozpływania się w iluzji – pora na KONKRETY!!! (a pierwsza cz. o spacerku po Gdańsku – tutaj ;])

SpotkanieNa Blog Forum Gdańsk byłam po raz pierwszy. Pośród dziesiątek uczestników nie było nikogo, kto prowadziłby, prócz mnie boga o tematyce architektonicznej. To nie dziwne, bo temat architektury i projektowania to nie przysłowiowa bułka z masłem. Architektura to ciężka praca, trudne słowa, skomplikowane przemyślenia i życiowe decyzje. 

Blog Forum Gdańsk – tak to wyglądało.

Pani-dyrektor-podroze-miasta-polski-piekny-gdansk-miasto-na-weekend-blog-forum-gdańsk-32

W jednym z paneli na Blog Forum Gdańsk  wystąpiła moja blogowa przyjaciółka – Kasia Ogórek – prowadząca najpopularniejszego w Polsce bloga o DIY ;]

PoznawanieWiecie, że w każdej branży chodzi o to, by poznać się jak najlepiej? Wiecie? Nie nazywa się tego kumoterstwem tylko KONTAKTAMI. W Gdańsku spotkaliśmy się aby budować wzajemności a organizatorzy zapewnili nam ku temu najlepsze możliwości ;] Dosłownie niczego nam nie brakowało. Miejsce spotkania – Teatr Szekspirowski. Architektonicznie czarny od zewnątrz, biały, jasny i prosty w środku. Tak, tak – napisze o nim ;]
Moja-relacja-z-blog-forum-gdansk-2014-pani-dyrektor-architekt-o-architekturze-blog-forum-gdańsk-3

Kasiu Kasiu Kasiu! Bardzo Ci gratuluje! Zdjęcie z wyrzynarką to była cała prawda o Tobie, Twojej pracy i pasji do tworzenia DIY ;]

ZachwytyNa Blog Forum Gdańsk umówiłam się z Kasią Ogórek – autorką Twoje DIY. Dzięki niej poznałam wielu ciekawych ludzi. Byłaś moją przewodniczką w tym nowym świecie ;] DZIĘKUJĘ Kochana!
Koncert. Patrycja Kosiarkiewicz  -„ma kawał głosu kobieta” – powiedziała Kasia. I bloga ma też ;] Fantastycznie śpiewa – prawda ;] I mówi to osoba z 15 letnim doświadczeniem na scenie ;P (Nie byśmy śpiewały tak samo, ale zawsze komplement od osoby po fachu jest jakiś taki fajny ;])
Radek Kotarski z Polimatów – utalentowany jak diabli naturalny prezenter, konferansjer i przede wszystkim fantastyczny facet z kategorii „ginącego gatunku” ludzi kulturalnych, szarmanckich i mało bezczelnych.
Klaudyna Hebda z  Ziołowego Zakątka – rzeczowa wypowiedź pełna konkretów i wiedzy – to, co Pani Dyrektor lubi najbardziej. Klaudyny mogłabym słuchać i słuchać.
Oczywiście Michał Szafrański i wszystko co wie, mówi, pokazuje na swoim blogu Jak oszczędzać pieniądze. Jest niekwestionowanym blogerem który zasłużył w 300% na miano Blogera odpowiedzialnego społecznie!

Na końcu – najważniejsze dla mnie, czyli Tomek Tomczyk – Kominek. Dzięki jego książkom i przykładowi który z nich wyniosłam, moja Pani Dyrektor jest teraz tutaj, gdzie jest ;] Byłam w jego 30 „rokujących” na 2014 i dało mi to motywację do kontynuowania blogowej pracy a nad PD. Dzięki PD moja firma rośnie w tak zaskakującym tempie, że nie mogę w to uwierzyć. Uścisnęłam rękę mojemu Idolowi, jestem dumna z siebie i wdzięczna jemu za wszystko ;] DZIĘKUJĘ!

No i .. Jak to miło kiedy ktoś o Tobie na swoim blogu wspomina ;] Haniu K. – jak miło jak miło zobaczyć się u Ciebie na Haart.

Oczywiście wszystkich, których poznałam – POZDRAWIAM! (Dzięki np. za ładowarkę do iPhona :D ) Widzimy się na moim prywatnym Fejsiku, prawda?

Pani-dyrektor-podroze-miasta-polski-piekny-gdansk-miasto-na-weekend-blog-forum-gdańsk-29

Koncert Patrycji Kosiarkowskiej. Przyznaję, nie znałam jej ale z wielką przyjemnością poznałam ;]

Jak trudnoPisać mi o tym, co tam się działo? Chciałam teraz trochę popsztykaś kogoś by nie było zbyt grzecznie. Jedna Pani blondynka zakrawała mi na lekką kłamczuszkę, jeden Pan był tak Świątobliwy, że miałam ochotę zarżnąć jakiegoś koźlaka dla przekory. Nie wpiszę Wam nazwisk bo i po co Potem musiałabym kłócić się z Wami w komentarzach szczególnie jeśli chodzi o „Pana Świątobliwego tak, że aż rzygam tęczą”. CUSZ. Zawsze w każdym miejscu zdarzają się kontrasty, które tylko podgrzewają atmosferę :D Tak, Pani Dyrektor też ma zawsze swoje zdanie i jest osobą wielce kontrowersyjną :P

Moja-relacja-z-blog-forum-gdansk-2014-pani-dyrektor-architekt-o-architekturze-blog-forum-gdańsk-2

Coffe Coffe Coffe ;]

ProjektyDzięki Blog Forum poznałam ludzi, z którymi mam nadzieję, uda mi się zrobić dla Was niezły prodżekt. Nic nie zdradzę, nie powiem i nie napiszę jeszcze, bo to będzie wielka niespodzianka. Prawdopodobnie wymiecie dosłownie wszystko co się da i wyniesie mnie na nowy lepszy level rozmowy z Wami – moi kochani Inwestorzy ;]
Moja-relacja-z-blog-forum-gdansk-2014-pani-dyrektor-architekt-o-architekturze-blog-forum-gdańsk-6

Oj Kasiu kochana! Co ja bym bez Ciebie zrobiła ?? :**

MarzeniaMoim wielkim marzeniem jest… Wystąpienie w przyszłym roku na scenie i opowiedzenie wszystkim o mojej kochanej architekturze ;] Przecież ten temat jest tak podstawowy jak .. ubieranie się! Architekturą otaczamy się, w niej żyjemy, dzięki niej funkcjonujemy i jest nam lekko. Co jak co – natura gdyby była wygodna, nie wymyślono by architektury ;] Już czuję się jak ambasadorka architektury w wirtualnym świecie świecie – za rok? Chciałabym Wam o tym opowiedzieć ;] Tak – to ja – osoba z misją ;] Będę nieść architekturę daleko – już niesie się daleko ;]

Moja-relacja-z-blog-forum-gdansk-2014-pani-dyrektor-architekt-o-architekturze-5

Moje pożegnanie z Gdańskiem zakończyło się Paktem ;] Wrócę za rok i opowiem Wam o architekturze ;]

PD Architekt pozdrawia Was w Halloween ze swojej kanapy w salonie w Rzeszowie i poleca Wam oglądnięcie polskiego filmu Bogowie oraz posłuchanie … ;];] Płyty Children of Bodom –Hate crew Deathroll (moje wspaniałe skojarzenia z młodziutkich lat)

P.S. ;] O Teatrze Szekspirowskim w którym odbyła się impreza Blog Forum Gdańsk napiszę Wam całkiem osobno a na zajawkę dostaniecie piękną balustradę z naturalnego kamienia ;]

Moja-relacja-z-blog-forum-gdansk-2014-pani-dyrektor-architekt-o-architekturze-blog-forum-gdańsk-4

Ta balustrada była jak marzenie ;] Za każdym przejściem dotykałam ją pełna zachwytu. Od razu widać, że zaprojektowana – nie jakaś tam – standardowa typu bida-design.

Więcej informacji na temat projektowania i procedur na naszym YouTube.
VN:F [1.9.22_1171]
PODOBAŁ CI SIĘ ARTYKUŁ? OCEŃ GO!
Rating: 8.7/10 (7 votes cast)
Blog Forum Gdańsk - moja przygoda, moje doświadczenie, 8.7 out of 10 based on 7 ratings

About Pani Dyrektor

Architekt o Architekturze "Zainspiruj się!" - te słowa znajdziesz w prawie każdym moim poście. Dlaczego? Lubię pokazywać, podsuwać pomysły, zadawać pytania, szukać odpowiedzi, tworzyć koncepcje, wyszukiwać nietypowe rozwiązania.

6 komentarzy

 1. Widzę, że mamy podobne odczucie co do niektórych prelekcji ;) Pierwszy raz trafiam na Twojego bloga, ale na pewno będę zaglądać. Ciekawi mnie ogromnie co napiszesz o Teatrze. Ja jestem w nim totalnie zakochana. Pozdrawiam z Gdańska

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
  • :D Cieszę się ;;]
   Powiem Ci anegdotkę jaką zacznę opowieść o Teatrze:
   Pytam babci:
   – przepraszam, w którą stronę do Teatru Szekspirowskiego?
   – A prosto i w lewo. Taki paskudny budynek, taki okropny w takie wielkie pasy – zobaczy Pani.
   :D ;];] (Mnie się podoba co by jasne było :P)

   VN:F [1.9.22_1171]
   Rating: 0 (from 0 votes)
 2. Agnieszko,
  cała przyjemność po mojej stronie.
  Muszę się u Ciebie rozgościć, poczytać, pomyśleć :)
  BFG daje bardzo dużo. Naładowałam baterie na następny rok i utwierdziłam się w przekonaniu, że jest więcej takich wariatów jak ja :)

  Mam nadzieję, że się szybko spotkamy. Tak jak napisał Kasia – mam nadzieję, na Blogowigilii.

  pozdrawiam Hania

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: +1 (from 1 vote)
 3. Agnieszko! Jak ja się cieszę, że razem byłyśmy na BFG. W końcu poznałyśmy się w realu i mamy tyle wspólnych cech i pasji. Szkoda, że tak mało czasu było na obgadanie tak wielu tematów. Dziękuję Ci za zdjęcia z panelu, bo mam super pamiątkę. Już cieszę się na spotkanie na Blogowigili :)

  Wielkie buziaki z Torunia
  p.s. podoba mi się określenie „najpopularniejszego w Polsce bloga o DIY ;]”

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

.: PaniDyrektor.pl