Świąteczne dekoracje pomieszczeń, choinki i ozdoby świąteczne

Nie lubimy w Polsce przesady na Święta, ale kilka akcentów tradycji czy popkultury jeszcze nikomu nie zaszkodziło – szczególnie kiedy na uwadze mamy ożywienie wnętrza albo jego chwilowe choć odmienienie ;]

Jeśli lubisz dekoracje świąteczne a Twoją ambicją na kolację wigilijną jest nakryć stół tak by pozostał w Twojej i gości pamięci zobacz wpis o świątecznych dekoracjach i nakryciach stołów.

Jeśli natomiast lubisz DIY – zerknij na mój tutorial – jak zrobić Aniołki z masy solnej krok po kroku ;]

Póki co jednak – obejrzyj świąteczne dekoracje salonu, dodatki i pomysły na dekorowanie choinki bożonarodzeniowej, które specjalnie dla Ciebie wyszukałam w otchłani internetu.

***

Christmas Decorations

Use traditional Christmas colours and symbols to decorate your house and evoke a real Christmas spirit! See those ideas and try it yourself! Your family can help with the decoration and you can have real fun with decorating your home. It doesn’t involve much time or energy, but the result is amazing!

1. Bożonarodzeniowe, zimowe, świąteczne dekoracje drzwi i stołu:

Wianki możesz pooglądać również w odsłonie jesiennej w poście specjalnie o nich!

2. Świąteczne dekoracje choinki w salonie – pomysły

3. Moje rady na nietuzinkowe świąteczne dekoracje:

– wykorzystaj dary natury – np. SZYSZKI – nazbierane w lecie, oczyszczone i pospreyowane złotą i srebrna farbą to piękna ozdoba (na lata!). (Myśląc „na zapas”? W 2007 nazbierałam we Włoszech cały wielki wór pięknych ogromniastych szyszek, pomalowałam i co roku do dziś używam – są tak samo piękne!)

– KOKARDY – jedź na giełdę kwiatową (ceny hurtowe), kup kilka rolek świątecznych kokard, wałek miękkich drucików naucz się je składać a Twoja choinka odmieni się nie do poznania!


– SUSZONE OWOCE – plastry nieudanej partii pomarańczy i cytryn wysuszone wyglądają na choince pięknie!


– stosuj KOLORY ŚWIĄT – Czerwień, ciemną zieleń, złoto, srebro i błękit paryski (granatowy). Nie pomylisz się, gdy tych kolorów będzie w pomieszczeniu więcej niż zwykle. Najmocniej działa CZERWIEŃ – już kilka elementów np. świece, poduszki czy obrus czynią wnętrze świątecznym ;]

SPOKOJNYCH ŚWIĄT!!
PD Architekt ;]–

Kliknij po więcej informacji na temat projektowania i procedur na naszym YouTube.
VN:F [1.9.22_1171]
PODOBAŁ CI SIĘ ARTYKUŁ? OCEŃ GO!
Rating: 9.0/10 (2 votes cast)
Świąteczne dekoracje pomieszczeń, choinki i ozdoby świąteczne, 9.0 out of 10 based on 2 ratings

About Pani Dyrektor

Architekt o Architekturze "Zainspiruj się!" - te słowa znajdziesz w prawie każdym moim poście. Dlaczego? Lubię pokazywać, podsuwać pomysły, zadawać pytania, szukać odpowiedzi, tworzyć koncepcje, wyszukiwać nietypowe rozwiązania.

One comment

  1. warto samemu wykonać dekoracje, zawsze robią lepsze wrażanie niż zwykłe bombki, więc do dzieła, bo święta tuż tuż :)

    VA:F [1.9.22_1171]
    Rating: +2 (from 2 votes)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

.: PaniDyrektor.pl