Wspaniała marmurowa posadzka łazienki zmontowana z kilku dużych kawałków kamienia.

Ściany i posadzki z kamienia naturalnego – ŚWIATŁO i KAMIEŃ Ep.2

Kilka dni temu pisałam o moim nowym odkryciu zjawiskowego materiału – płatów kamienia półszlachetnego przeznaczonego do wykończenia wnętrza w postaci wanien, zlewów czy blatów autorstwa pewnej austriackiej firmy kamieniarskiej.

Dziś pora na porcję drugą wspaniałych inspiracji zebranych z realizacji wnętrzarskich tejże firmy – ściany i posadzki z kamienia naturalnego – zapraszam do oglądania i inspirowani się!

Omówimy zastosowanie pięknego kamienia naturalnego jako budulca posadzki we wnętrzu oraz zastosowanie go w formie obrazów – dekoracji ściennych upiększających lokal.

Jeśli myślisz, że we wnętrzu użyć można jedynie marmuru czy piaskowca mylisz się bo świetnie sprawdzają się w tej roli również wapień, łupek, trawertyn, kwarcyt, onyks i kamień kwarcowy.

***

Spectacular Light-And-Stone Designs EP. 2

See another episode about beautiful stone designs that can enrich your interiors and bring them glamour and elegance. In this post I’ll show you how to use those stones to create unique, glowing floors and amazing wall decorations.

Pomysły na  ściany i posadzki z kamienia naturalnego!

kamien-naturalny-blaty-z-kamienia-umywalki-lady-wanny-obudowy-kominkowe-sciany-podlogi-swiatlo-podswietlany-24

Przypominając po krótce… Co to jest? To płaty kamieni półszlachetnych połączone w jedną bryłę i oszlifowane. Tysiące kolorów, możliwość finezyjnego podświetlenia, wspaniałe niepowtarzalne wzory … Materiał marzenie ;]

3. Zastosowanie kamienia naturalnego na posadzkach we wnętrzu.

posadzki-z-kamienia-naturalnego-kamien-naturalny-blaty-z-kamienia-umywalki-lady-wanny-obudowy-kominkowe-sciany-podlogi-swiatlo-podswietlany-37

Wspaniała czarna posadzka z naturalnego łupka.

 4. Zastosowanie kamienia naturalnego do wykończenia ścian i kominków.

kamien-naturalny-blaty-z-kamienia-umywalki-lady-wanny-obudowy-kominkowe-sciany-podlogi-swiatlo-podswietlany-13

Kominek z czarnym łupkiem i białym marmurem – rozwiązanie z klasą.

PD Architekt pozdrawia i poleca artykuł o sposobie na zdobycie taniego kamienia naturalnego ;] oraz pierwszy odcinek o kamieniu i świetle w odsłonie z kuchennymi batami, stołami i wannami z litego kruszcu. Jeszcze więcej pięknych inspiracji u Pani Dyrektor – zapraszam do oglądania i inspirowania się!

Kliknij aby dowiedzieć się więcej na temat projektowania i procedur na naszym YouTube.
VN:F [1.9.22_1171]
PODOBAŁ CI SIĘ ARTYKUŁ? OCEŃ GO!
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

About Pani Dyrektor

Architekt o Architekturze "Zainspiruj się!" - te słowa znajdziesz w prawie każdym moim poście. Dlaczego? Lubię pokazywać, podsuwać pomysły, zadawać pytania, szukać odpowiedzi, tworzyć koncepcje, wyszukiwać nietypowe rozwiązania.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

.: PaniDyrektor.pl