nowoczesna_garderoba_pomysly_inspiracje_6
Im bardziej przestronna garderoba tym lepiej bo można w niej przymierzać, prasować, składać, przeglądać ubrania.

Garderoba – miejsce na ubrania zamiast szafy.

Garderoba Posiada ją każdy Amerykanin, miewają Francuzi, Niemcy i Włosi. Dlaczego nie przyjmuje się u nas choć minusów jej posiadania nie sposób znaleźć…

Załóżmy:

masz dom z czterema sypialniami. Masz męża i dwoje dzieci. Jeśli nie potrzebujesz gabinetu do pracy w domu – po co Ci „sypialnia dla gości”? W dzisiejszych czasach goście nie oczekują już hotelowych standardów przyjęcia, bo jeśli takie chcą – idą do hotelu. Masz salon z kanapą? Nie wypada? Kup wielki dmuchany materac i automatyczną pompkę do pompowania – problem gości z głowy. Dlaczego znów miałbyś przyjmować więcej niż 2,3 osoby?

Czwarty pokój zostaje na garderobę. Możesz tam trzymać sezonowe ubrania, kostiumy na różne okazje, narty czy kaski na rower.

Kiedy nie masz zamiaru „tracić” oddzielnego pomieszczenia na garderobę zorganizuj ją jako „cofniętą ścianę” w każdej z sypialni. Tracisz powierzchnię? Tak, ale dla zabudowy czy szafy też ją stracisz.
Nie musisz wstawiać tradycyjnych drzwi których promień otwierania zajmie Ci miejsce w pokoju. Kup drzwi przesuwne ukrywane w grubości muru.

Fajne?

Pooglądaj, zainspiruj się ;]

 

Garderoba i jej ciekawe rozwiązania!

 

Podobały Ci się pomysły i inspiracje i to, jak może wyglądać garderoba?

Za niedługo zapraszam do posta o organizacji miejsca w garderobie – czyli coś co ułatwi życie i zorganizuje przestrzeń w niejednym domu ;]

Pani Dyrektor Architekt

 

P.S. Jeszcze w tym tygodniu – pomysł na plombę „mieszkalną” w sercu zabudowy miejskiej!

Kliknij po więcej informacji na temat projektowania i procedur na naszym YouTube.
VN:F [1.9.22_1171]
PODOBAŁ CI SIĘ ARTYKUŁ? OCEŃ GO!
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

About Pani Dyrektor

Architekt o Architekturze "Zainspiruj się!" - te słowa znajdziesz w prawie każdym moim poście. Dlaczego? Lubię pokazywać, podsuwać pomysły, zadawać pytania, szukać odpowiedzi, tworzyć koncepcje, wyszukiwać nietypowe rozwiązania.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

.: PaniDyrektor.pl