Plastikowa Altana – Miejsce Do Czytania, czilowania ;]

Prześladują mnie okrągłe altany ;] Niedawno pisałam o ekskluzywnej altanie ze szkła i drewna klejonego, ostatnio o dmuchanych systemowych altanach namiotowych. Dziś naszym tematem będzie plastikowa altana. :)

Dziś – plastikowa altana jednoosobowa (zmieszczą się też dwie mniejsze ;]). Można wytoczyć ją do ogródka i założę się – korzystać nie tylko w letnie wieczory, ale i na wiosnę i jesienią, bo z pewnością całkiem porządnie się nagrzewa. Jest okrągła, przezroczysta i z pewnością nie kosztowałaby tyle, ile altana ze szkła z łóżkiem i barkiem alkoholowym w zestawie ;]

Oto i plastikowa okrągła altana, chillout room dla każdego miłośnika ciekawostek designowych:

Myślę również, że z ciepłym kocem i rękawiczkami dałoby się wytoczyć ową altanę w zimie w słoneczny dzień i popijając gorącą czekoladę patrzeć na padający śnieg – cudo ;]!

Plastikowa Altana jednoosobowa

Autorem projektu tej zaskakującej altany jest szwedzkie biuro projektowe PJADAD. Ma na swoim koncie wiele projeków dotyczących grafiki, instalacji, opakowań, rozwiązań cyfrowych oraz projektów mebli. Projekt plastikowej altany ujrzał światło dzienne w 2015 roku i miał promować szwajcarską firmę meblarską MICASA.

Oto co o projekcie tej niezwykłej altany mówi sam autor:

Micasa to szwajcarska firma meblarska. Razem ze Studio Total współpracowaliśmy nad projektem w ich imieniu, który miał na celu wprowadzenie nowego podejścia do mebli i innowacji. Bardziej eksperymentalny sposób myślenia o projektach, w którym budowaliśmy naiwne, wizjonerskie prototypy, takie jak chmury wewnętrzne i przenośne domy – prototypy, które podniosły pytania, opowiedziały historie i wytyczyły kierunek dla przyszłości firmy Micasa.

Zobacz także: Altana inaczej – nowoczesnie, niebanalnie

Pani Dyrektor Architekt już na prawdę nie może doczekać się wiosny ;]

Na pewno zainteresują cię nasze projekty, nasz YouTube czeka na ciebie!
VN:F [1.9.22_1171]
PODOBAŁ CI SIĘ ARTYKUŁ? OCEŃ GO!
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
Plastikowa Altana - Miejsce Do Czytania, czilowania ;], 10.0 out of 10 based on 1 rating

About Pani Dyrektor

Architekt o Architekturze "Zainspiruj się!" - te słowa znajdziesz w prawie każdym moim poście. Dlaczego? Lubię pokazywać, podsuwać pomysły, zadawać pytania, szukać odpowiedzi, tworzyć koncepcje, wyszukiwać nietypowe rozwiązania.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

.: PaniDyrektor.pl