łazienka przyszłości
Przesłonięty

Jak może wyglądać łazienka przyszłości? Zobacz koniecznie!

Designerzy i Trend-Watcherzy od dawna mówią już, że zmieni się nasze podejście do kwestii mieszkaniowej. W niedalekiej przyszłości mieszkanie będzie miejscem bardzo szczególnym i nie dlatego, że jest „nasze” albo „domem”. Zastanawialiście się kiedyś jak może wyglądać łazienka przyszłości? Dzisiaj mała jej namiastka.

Mieszkanie ma stanowić miejsce do nabierania siły na następny dzień, codziennego odprężenia się niczym w SPA, swoistym „punktem poboru mocy”.

Stwarzanie atmosfery ZEN w mieszkaniu nie zaczyna się Drogi Czytelniku od umieszczenia wielkiego TV w samym jego sercu!

Jaki element wyposażenia pasuje do naszego domowego SPA?

Oto futurystyczny prysznic umieszczony w centrum pomieszczenia łaźni ;] Zaprojektowała go Arina Komarova.
Jego forma jest tak ciekawa, że nie musimy chować jej w najciemniejszym kącie łazienki. Co więcej, eksponujemy go, wręcz chwalimy się nim umieszczając w centrum pomieszczenia.

Czy podziwianie tego wynalazku nie jest to elementem odprężenia?

Aby rozkoszować się „mieszkaniem-miejscem odnowy” należy o nim pomyśleć w sposób w jaki myślimy właśnie o hotelu Wellness czy SPA i przenieść jego elementy do własnego mieszkania.

 

Pani Dyrektor Architekt życie najbardziej kocha za technologię i wizję przyszłości ;]

 

To wielofunkcyjne urządzenie oprócz samego prysznica zawiera w sobie wiele innych funkcji, wszystko po to, aby zapewnić użytkownikom najwyższy wymiar relaksu. Tak więc, jedno „jajo” może być zarówno wanną, jak i jacuzzi, a oprócz tego skorzystać możemy z hydromasażu. Świetne prawda? Myślę, że szczególnie teraz, przy tak stresogennym trybie życia, każdy powinien mieć miejsce gdzie mógłby się zrelaksować, odetchnąć i nabrać sił.

Niektórzy z Was powiedzą, że „przy dzieciach” to niemal niemożliwe. Otóż możliwe.

Należy tylko nie zapominać o swoich potrzebach i ze pełną świadomością wydzielać przestrzeń – zachowywać zdrowy dystans. Któż inny jak nie my zapewni rodzinie pieniądze i dawkę optymizmu jeśli nie człowiek zregenerowany i wypoczęty? Zdecydowanie taka łazienka przyszłości do mnie przemawia!

 

Pani Dyrektor

ZOBACZ TAKŻE

TWOJA WYJĄTKOWA ŁAZIENKA- 40 INSPIRACJI

JAK URZĄDZIĆ MASTER BATHROOM?- ŁAZIENKA AMERYKAŃSKA

Wejdź na nasz kanał na YouTube po więcej projektów naszych domów.
VN:F [1.9.22_1171]
PODOBAŁ CI SIĘ ARTYKUŁ? OCEŃ GO!
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

About Pani Dyrektor

Architekt o Architekturze "Zainspiruj się!" - te słowa znajdziesz w prawie każdym moim poście. Dlaczego? Lubię pokazywać, podsuwać pomysły, zadawać pytania, szukać odpowiedzi, tworzyć koncepcje, wyszukiwać nietypowe rozwiązania.

2 komentarze

  1. Dobry design liczy się dla mnie przede wszystkim. To jest coś co sprawia, że w łazience aż chce się przebywać. Najbardziej podobają mi się aranżacje ukazane na stronie Roca, no i od nich oczywiście najchętniej bym kupował całe zestawy produktów.

    VA:F [1.9.22_1171]
    Rating: 0 (from 0 votes)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

.: PaniDyrektor.pl