Potraktuj Lazienkę Poważnie! Wyjątkowa Łazienka – 40 Inspiracji

Znaleźć dobry projekt łazienki graniczy z cudem. Dzisiaj inspiracje na temat tego, jak wygląda wyjątkowa łazienka. Łazienka, to wbrew pozorom bardzo trudny temat. Architekci go nie lubią, projektanci wnętrz za projekt łazienki podnoszą cenę w stosunku do ceny projektu innych pomieszczeń. Dlaczego? Bo to trudny temat.

Inwestor przeważnie ma wizję, co gorsze ma również „ulubione płytki, ulubioną armaturę, ulubione meble” i w 90% to wszystko do siebie nie pasuje. Nie ma wyrazu, charakteru, nie widać w tym „kierunku”.

Przeważnie łazienka jest mała, przeważnie jest ciemna, przeważnie ściany jej „chowają” przewody techniczne z innych pomieszczeń. Nie myślisz o niej na etapie projektowania budynku czy mieszkania jak o „wnętrzu”. Traktujesz je jako zamknięte, podrzędne, możliwe do schowania, często z resztą staje się schowkiem dla wielu rzeczy…

Czas zmienić zdanie na temat łazienki. Może być Twoim oczkiem w głowie, perełką Twojego domu, chlubą Twojego mieszkania! Niech to będzie wyjątkowa łazienka!

Zainspiruj się!

Wyjątkowa łazienka – galeria inspiracji!

Za mało? To świetnie! Jeżeli czujesz niedosyt inspiracji zapraszam do ultra nowoczesnych łazienek w stylu SPA:

 

Pani Dyrektor Architekt (po dłuższej nieobecności).

Wiedza z zakresu projektowania domów i procedur urzędowych czeka na ciebie na naszym kanale na YouTube.
VN:F [1.9.22_1171]
PODOBAŁ CI SIĘ ARTYKUŁ? OCEŃ GO!
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
Potraktuj Lazienkę Poważnie! Wyjątkowa Łazienka - 40 Inspiracji, 10.0 out of 10 based on 1 rating

About Pani Dyrektor

Architekt o Architekturze "Zainspiruj się!" - te słowa znajdziesz w prawie każdym moim poście. Dlaczego? Lubię pokazywać, podsuwać pomysły, zadawać pytania, szukać odpowiedzi, tworzyć koncepcje, wyszukiwać nietypowe rozwiązania.

5 komentarzy

 1. Bardzo przydatne informacje! Ja mam w swojej łazience wiele schowków do przechowywania. To praktyczne i gdy przychodzą goście, nic nie leży na widoku. Szafka z lustrem nad umywalkę glamour to był strzał w 10! Idealnie pomieściła kosmetyki i przybory do codziennej pielęgnacji ciała. Pozdrawiam!

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 2. Gdzie mozna kupic tak ciekawe grzejniki???

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
 3. Inspirujące projekty – jedna uwaga: „armatura” to baterie, a nie umywalki czy wanny!

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

.: PaniDyrektor.pl