Pokój kąpielowy w królewskim stylu. (Zdjęcie: Just Joh)

Romantyczna łazienka, łazienka w stylu francuskim, łazienka glamour-zainspiruj się!

Dzisiaj post o … łazienkach ;] Romantyczna łazienka, łazienka w stylu francuskim to jeden z ulubionych stylów łazienkowych, obok tych ultranowoczesnych, wybieranych przez Was. Pokażę Wam dzisiaj inspiracje i przykłady takich subtelnych łazienek – to łazienki w stylu francuskim, subtelne, ulotne i łazienek bogato zdobionych – łazienek w stylu glamour! Dzisiaj u Pani Dyrektor dużo inspiracji, dużo pomysłów, dużo pięknych zdjęć! Zapraszam!

Dobrze zaprojektowana łazienka to łazienka nie tylko funkcjonalna, w której nie musisz sprzątać, bo dobrze zaprojektowana łazienka 'sprząta się sama’ ;] ale to również łazienka o niezwykłym designie, łazienka indywidualnie urządzona, zaplanowana nie tylko jest wygodna, ale przede wszystkim UNIKATOWA.

Przestańmy wreszcie traktować łazienki po macoszemu ;] dobrze zaprojektowana i urządzona łazienka potrafi podnieść standard, komfort domu, a w nawet w najlepiej zaprojektowanym nowoczesnym domu, brzydka, ponura łazienka zniweczy i zatrze pozytywne wrażenie tego domu!

Pierwszy krok to odpowiednia inspiracja!

Dlatego właśnie zabieramy się za łazienkowe inspiracje!

Romantyczna łazienka, łazienka w stylu glamour – inspiracje!

Zapraszam!

romantyczna łazienka w stylu francuskim łazienka glamour zdobiona łazienka delikatna łazienka bogata łazienka inspiracje 27

Idealna romantyczna łazienka, bogato zdobiona łazienka w stylu glamour! Zobacz jak jest urządzona! Każdy detal, szczegół jest tutaj dobrze zaplanowany – zdobiony żyrandol, ciężkie zasłony, stylizowane meble i rzeźbiona rama lustra. Zainspiruj się! (Zdjęcie: THE MONACELLI PRESS)

romantyczna łazienka w stylu francuskim łazienka glamour zdobiona łazienka delikatna łazienka bogata łazienka inspiracje 01

Łazienka o lżejszym designie i nieco nowocześniejszym wydźwięku – biel zestawiona została tutaj z drewnem na podłodze. Ciekawym elementem są stylizowane okna i… tapeta ;] (Zdjęcie: Jennifer Brown / Projekt: Jensen C. Vasil Architect PC)

romantyczna łazienka w stylu francuskim łazienka glamour zdobiona łazienka delikatna łazienka bogata łazienka inspiracje 03

Ta łazienka to połączenie nowoczesności i romantyczności – ciekawe połączenie klasycznej czerni i bieli, prosta forma nowoczesnych ram luster nad umywalkami i zdobionej ramy dużego lustra. Tutaj kontrast widzimy na każdym kroku! (Zdjęcie: Jeffrey Johnston / Projekt: Zangara + Partners)

romantyczna łazienka w stylu francuskim łazienka glamour zdobiona łazienka delikatna łazienka bogata łazienka inspiracje 05

Może łazienka w takim stylu? Delikatny wzór na ścianie, zastosowanie kamienia i szkła we wnętrzu – to jest to! (Zdjęcie: New Ravenna)

Zobacz jak ważne w łazience jest światło! Zastanów się zanim zdecydujesz się na małe wąskie okienko w Twoim „królestwie odprężenia” ;)

romantyczna łazienka w stylu francuskim łazienka glamour zdobiona łazienka delikatna łazienka bogata łazienka inspiracje 17

Wanna przy oknie – któż z nas nie chciałby jej mieć właśnie w tym miejscu? Jeżeli jednak martwisz się o prywatność – zainwestuj w odpowiednie zasłony czy rolety i po problemie ;] (Zdjęcie: Meghan Beierle-O’Brien / Projekt: SFA Design)

romantyczna łazienka w stylu francuskim łazienka glamour zdobiona łazienka delikatna łazienka bogata łazienka inspiracje 23

Ta niezwykła, romantyczna łazienka to przykład chyba już raczej na królewski pokój kąpielowy ;] Jestem zakochana w kamiennym kominku! Kominek w łazience – pomyśl o tym, gdy będziesz planował swój dom. (Zdjęcie: Just Joh)

romantyczna łazienka w stylu francuskim łazienka glamour zdobiona łazienka delikatna łazienka bogata łazienka inspiracje 33

Łazienka w stylu glamour o silnym, zdecydowanym wydźwięku – tu nie ma miejsca na jakieś przypadkowe rozwiązania. Tak właśnie wyobrażam sobie łazienkę silnej kobiety ;] i ta fuksja na ścianie! (Zdjęcie: Bravacasa)

romantyczna łazienka w stylu francuskim łazienka glamour zdobiona łazienka delikatna łazienka bogata łazienka inspiracje 29

Zobacz jak wygląda ta niezwykła, romantyczna łazienka i zainspiruj się! Pięknie zdobiona rama lustra świetnie sprawdza się we wnętrzu o bardzo prostym designie. Wnętrze tej łazienki nie jest przeładowane, jest w sam raz! (Zdjęcie: DI MODA Collective)

Romantyczna łazienka i galeria inspiracji!

Zainspiruj się jeszcze bardziej!

Dużo inspiracji dzisiaj u Pani Dyrektor – mam nadzieję, że każdy znalazł coś dla siebie ;]

Zapraszam do pozostałych wpisów na blogu, oprócz łazienek znajdziecie tam inspiracji chyba każdego wnętrza w domu. Pamiętajcie, odpowiednia inspiracja to pierwszy krok w projektowaniu swojego domu! Szukajcie rozwiązań, które sprawdzą się u Was, które odzwierciedlałyby Was i to jacy jesteście!

PD Architekt pozdrawia Was w piątkowy wieczór z biura w Rzeszowie ;)

Zobacz także: Jak urządzić małą łazienkę? 24 Inspiracje!

Obejrzyj naszego YouTube już teraz i odkryj projekty domów indywidualnych w 3D!
VN:F [1.9.22_1171]
PODOBAŁ CI SIĘ ARTYKUŁ? OCEŃ GO!
Rating: 8.3/10 (4 votes cast)
Romantyczna łazienka, łazienka w stylu francuskim, łazienka glamour-zainspiruj się!, 8.3 out of 10 based on 4 ratings

About Pani Dyrektor

Architekt o Architekturze "Zainspiruj się!" - te słowa znajdziesz w prawie każdym moim poście. Dlaczego? Lubię pokazywać, podsuwać pomysły, zadawać pytania, szukać odpowiedzi, tworzyć koncepcje, wyszukiwać nietypowe rozwiązania.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

.: PaniDyrektor.pl