Seminarium Naukowe Studentów Architektury ŁÓDŹ U LIKE 2019 – relacja

Niemal dwa miesiące temu miałam okazję uczestniczyć we wspaniałym wydarzeniu, które łączy studentów i pasjonatów architektury z całej Polski. Co więcej, mogłam nie tylko czerpać z wiedzy i doświadczeń innych, ale również sama dzielić się swoimi przemyśleniami w szczególnie bliskim mi temacie. Jednak po kolei. ;) Oto krótka relacja z Seminarium Naukowego Studentów Architektury ŁÓDŹ U LIKE 2019! Zapraszam!

Seminarium Naukowe Studentów Architektury ŁÓDŹ U LIKE 2019 - relacja

Fotorelacja z Ogólnopolskiego Seminarium Naukowego Studentów Architektury ŁÓDŹ U LIKE 2019

Zacznijmy jednak od początku. :] ŁÓDŹ U LIKE to coroczne wydarzenie organizowane przez Koło Naukowe „IX Piętro” działające w Instytucie Architektury i Urbanistyki Politechniki Łódzkiej. Tegoroczna edycja jest już 11. z kolei i podobnie jak w roku poprzednim gromadzi pasjonatów architektury nie tylko z Łodzi, ale z całej Polski. A co jest celem owego spotkania? Cóż, na to pytanie najlepiej odpowiedzieć hasłem przewodnim seminarium: „Zobaczyć, dotknąć, doświadczyć, przeżyć, opowiedzieć.”. I w tych kilku słowach zawarte jest właściwie wszystko.

Wydarzenie to dedykuje się przede wszystkim studentom architektury, aby umożliwić im wymianę wiedzy i doświadczeń oraz dzielenie się pomysłami na projektowanie przyszłości. Jednakże na ŁÓDŹ U LIKE przybywają również absolwenci różnych uczelni oraz praktycy chętni przekazywać swoje spostrzeżenia oraz zaczerpnąć inspiracji od młodych umysłów.

Seminarium Naukowe Studentów Architektury ŁÓDŹ U LIKE 2019 - relacja
Młodzi ludzie poświęcający swój wolny czas na pogłębianie wiedzy to dowód na to jak ambitną mamy młodzież. Niezmiernie cieszę się, że mogłam podzielić się z nimi swoją wiedzą i doświadczeniem.

Pani Dyrektor na 11. edycji Seminarium Naukowego ŁÓDŹ U LIKE 2019

Tegoroczna edycja trwała od 6 do 8 listopada 2019 roku. Ostatniego dnia seminarium miałam dodatkowo przyjemność poprowadzić własny wykład. Skupiłam się na zagadnieniach wyjątkowo mi bliskich, czyli na kontakcie architekta z klientem. Podkreślałam istotę tej relacji, która moim zdaniem stanowi podstawę naszej pracy. Bazując na moim doświadczeniu podpowiadałam jak prowadzić rozmowy z przyszłym inwestorem, na czym się skupić i czego unikać. Zwracałam również uwagę na zmiany, które od co najmniej kilku lat zachodzą w branży projektowej, a o których osoby z poza niej często nie mają pojęcia. Wszystkie poruszone przeze mnie aspekty mają w rezultacie przyczynić się do osiągania bardziej satysfakcjonujących efektów pracy architekta – zarówno dla nich samych, jak i dla ich klientów. :]

Zobacz podobne wpisy:

Na dzisiaj to już wszystko. Mam nadzieję, że niedawno rozpoczęty nowy rok 2020 będzie obfitował w wydarzenia podobne do tego. ;] A jeżeli jesteście głodni kolejnych inspiracji zapraszam do aktywnego śledzenia bloga Pani Dyrektor! I to nie tylko tutaj, ale również na facebooku i instagramie! Do zobaczenia!

Odwiedź nasz kanał na YouTube i sprawdź czy cię zainteresują nasze filmiki!
VN:F [1.9.22_1171]
PODOBAŁ CI SIĘ ARTYKUŁ? OCEŃ GO!
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

About Pani Dyrektor

Architekt o Architekturze "Zainspiruj się!" - te słowa znajdziesz w prawie każdym moim poście. Dlaczego? Lubię pokazywać, podsuwać pomysły, zadawać pytania, szukać odpowiedzi, tworzyć koncepcje, wyszukiwać nietypowe rozwiązania.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

.: PaniDyrektor.pl