24 Targi Budownictwa 2019 – SPA i Kongres Smart Project, Building & City

Jesteśmy już po kolejnej edycji Strefy Porad Architektów, organizowanej w ramach Targów Budownictwa Dom Expo. Było to doświadczenie jak zwykle wymagające mnóstwa energii, ale też przynoszące niesamowitą satysfakcję. W końcu byliśmy tam dla Was, odpowiadaliśmy na Wasze pytania oraz rozwiewaliśmy wszelkie projektowe wątpliwości. I przede wszystkim cieszyliśmy się razem z każdą osobą, której mogliśmy pomóc. A trzeba przyznać, że w tym roku, szczególnie ostatniego dnia targów, zaskoczyliście nas wyjątkowo tłumną frekwencją.

Targi Budownictwa 2019

Jednak Targi to nie tylko Strefa Porad Architektów, to także druga już edycja Kongresu Smart Projekt Building & City! Tutaj również nas nie zawiedliście i razem z nami uczestniczyliście w rozmowach i prelekcjach dotyczących innowacji w projektowaniu i budownictwie.

Targi Budownictwa 2019
Tylu znamienitych gości mieliśmy przyjemność posłuchać podczas II edycji Kongresu Smart Project, Building & City.

Ale dość już gadania! Zobaczcie relację z 24. Targów Budownictwa Dom Expo w Rzeszowie! Zapraszam do dalszej części posta. :)

24 Targi Budownictwa 2019 – Strefa Porad Architektów i Kongres Smart Project, Building & City!

Targi Budownictwa 2019
Strefa Porad Architektów – cała dla Was!

Zacznijmy od SPA, czyli Strefy Porad Architektów. Myślę, że większość z Was wie czym jest ta strefa i na czym ona polega, jednak dla osób nie będących w temacie – szybkie wyjaśnienie. ;) Kilkunastu specjalistów z różnych branż i dziedzin, od architektów, przez architektów ogrodów i wnętrz na konstruktorach skończywszy, w jednym miejscu przez trzy dni udziela darmowych porad w ramach Targów Budowlanych. Brzmi nieźle, prawda? I taka właśnie SPA jest. Wielu ekspertów, jeszcze więcej odwiedzających i zatrzęsienie pytań. ;) Nikogo jednak nie odesłaliśmy z kwitkiem i każdemu poświęciliśmy tyle czasu ile tylko było potrzebne.

To była już piąta edycja Strefy Porad Architektów i tym bardziej cieszymy się, że ponownie mogliśmy być z Wami. Niezmiennie, najwięcej pytań otrzymywali architekci wnętrz, dotyczących przede wszystkim wykończenia kuchni i łazienki. Jednak pełne ręce roboty mieli również konstruktorzy, których pytaliście szczególnie o sprawdzone technologie i materiały.

24 Targi Budownictwa 2019 – SPA i Kongres Smart Project, Building & City

Targi Budownictwa 2019
Fot. Tadeusz Poźniak

Jak już wspomniałam, byliśmy także współorganizatorami II Kongresu Smart Project, Building & City. Cały piątek 22 marca, od rana do późnych godzin wieczornych trwały prelekcje oraz debaty dotyczące najnowocześniejszych rozwiązań stosowanych w projektowaniu i budownictwie. Jednak poruszano również takie kwestie jak rola współczesnego architekta w kształtowaniu przestrzeni oraz potrzeby z jakimi będzie musiała się zmierzyć architektura w najbliższej przyszłości. Zaproszeni goście to osoby z wieloletnim doświadczeniem, dlatego tym bardziej jesteśmy wdzięczni, że zechcieli podzielić się z nami swoją wiedzą.

Podziękowania!

Jak co roku, zarówno przy organizowaniu Strefy Porad Architektów i Kongresu Smart Project, Building & City otrzymaliśmy mnóstwo wsparcia. W tym miejscu chcieliśmy podziękować wszystkim zaangażowanym, a szczególnie:

Firmie Greinplast za mega ściankę betonową (jest już u nas w biurze i zostanie jeszcze długo!).

Hammerland Workshop za unikatowe meble ogrodowe o niespotykanych kształtach.

Mmcite za stylowe meble miejskie czyli tzw. małą architekturę do stref publicznych (i nie tylko).

MTA Design za piękne tapety do wnętrz Muraspec Polska które zachwycają niemal każdego.

Bester Studio za eleganckie panele ścienno-sufitowe z dębowej sklejki.

Oraz Sawe Wojciech Sikora, które jest z nami już 5 lat razem ze swoją konstrukcją drewnianą, przez naszą strefę zamienia w miejsce ciepłe i przytulne.

Twego typu wydarzenia to niemałe przedsięwzięcie i to tylko dzięki pracy wielu osób SPA i Kongres wyglądały tak jak wyglądały – czyli pięknie!

Targi Budownictwa 2019
Betonwy znak od Greinplastu, piesek od Hammerland Workshop, stolik od Mmcite, drewniana konstrukcja od Sawe – dziękujemy!

Na dzisiaj to wszystko, kolejnych postów wyczekujcie już niebawem – śledźcie więc bloga Pani Dyrektor na bieżąco! ;)

Czekamy na ciebie na naszym YouTube!
VN:F [1.9.22_1171]
PODOBAŁ CI SIĘ ARTYKUŁ? OCEŃ GO!
Rating: 10.0/10 (3 votes cast)
24 Targi Budownictwa 2019 – SPA i Kongres Smart Project, Building & City, 10.0 out of 10 based on 3 ratings

About Pani Dyrektor

Architekt o Architekturze "Zainspiruj się!" - te słowa znajdziesz w prawie każdym moim poście. Dlaczego? Lubię pokazywać, podsuwać pomysły, zadawać pytania, szukać odpowiedzi, tworzyć koncepcje, wyszukiwać nietypowe rozwiązania.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

.: PaniDyrektor.pl