23 Targi Budownictwa 2018 – SPA i Kongres Smart Project, Building & City

To już 23 edycja Targów Budownictwa ExpoDom, organizowana jak co roku przez Międzynarodowe Targi Rzeszowskie. Tym razem jednak oprócz Strefy Porad Architektów, byliśmy współorganizatorami Kongresu Smart Project, Building & City. Co to takiego? Czego mogliśmy się tam dowiedzieć? I jak wyglądały tegoroczne targi? Odpowiedzi znajdziecie poniżej – zapraszam! ;)

Strefa Porad Architektów 2018!

smart project
Strefa Porad Architekta w Ramach Targów Budowlanych 2018


Zacznijmy od SPA, czyli Strefy Porad Architektów. Co roku staramy się udoskonalać nasze stoisko, tak aby każdy z Was mógł otrzymać fachową pomoc i odpowiedzi na nurtujące pytania. Przez 3 dni, od 6 do 8 kwietnia 2018r., na Hali Widowiskowo-Sportowej „Podpromie” mieliśmy swoje stanowisko i służyliśmy Wam radą oraz przydatnymi wskazówkami z niemal wszystkich dziedzin projektowych.

Nasz zespół składał się kilkunastu osób specjalizujących się w różnych dziedzinach architektury, projektowania i budownictwa oraz projektowania wnętrz i ogrodów. Dlatego byliśmy w stanie odpowiedzieć na każde pytanie dotyczące całego procesu projektowego, jak i budowy domu, czy też wykończania wnętrz i ogrodu. A pytań było bardzo dużo. :D SPA cieszyła się ogromną popularnością, dziękujemy więc za zaufanie i mamy nadzieję, że wszystkie Wasze projektowe plany przebiegną pomyślnie.

A jeśli chcecie zobaczyć jak wyglądały poprzednie targi oraz Strefa Porad Architektów – zapraszam tutaj!

Tak pięknie i dumnie prezentowaliśmy się Wam podczas tegorocznej SPA – Do zobaczenia w 2019 roku! :)

Kongres Smart Project, Building & City

To co wyjątkowe dla tegorocznych targów, to połączenie ich z międzynarodowym Kongresem Smart Project, Building & City. 6 kwietnia od rana do późnych godzin wieczornych odbywały się konferencje i szereg paneli dyskusyjnych. Prelegentami byli architekci, deweloperzy, inżynierzy, przedstawiciele firm i samorządów oraz inwestorzy.

smart project
Zdjęcie: MTR

W ramach kongresu omawiano problemy dotyczące współczesnego projektowania oraz zaprezentowano najnowsze rozwiązania i narzędzia projektowe. Przeanalizowano również tendencje i kierunki w jakich zmierza architektura i urbanistyka. Taka wymiana doświadczeń sprawiła, że każdy mógł wynieść z tego spotkania coś dla siebie.

smart project
Jak sami widzicie program kongresu był wyjątkowo bogaty i zgromadził wielu wyjątkowych gości. :)

Podziękowania!

Chcemy serdecznie podziękować wszystkim tym bez których żadne z tych wydarzeń nie miałoby miejsca. Dziękujemy więc:

MTR – Międzynarodowe Targi Rzeszowskie

SAWE Wojciech Sikora – Twój bezpieczny dach

HAMMERLAND DESIGN – Innowacyjne Meble Miejskie

MTA Design – zielone ściany

Bema-Res Nowoczesne Okna i Drzwi

OGRODY Barbara Wacławska

Ars Hortis – architektura krajobrazu – Magdalena Odrzywolska-Hasiec

GREINPLAST – chemia budowlana

I wielu innym zaangażowanym firmom i osobom. Jesteście wielcy i to dzięki Wam razem stworzyliśmy coś wspaniałego – dziękujemy!

Zachęcam również, aby śledzić bloga Pani Dyrektor na bieżąco. :) I do zobaczenia za rok!

Kliknij po wiedze z zakresu projektowania domów i procedur urzędowych.
VN:F [1.9.22_1171]
PODOBAŁ CI SIĘ ARTYKUŁ? OCEŃ GO!
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

About Pani Dyrektor

Architekt o Architekturze "Zainspiruj się!" - te słowa znajdziesz w prawie każdym moim poście. Dlaczego? Lubię pokazywać, podsuwać pomysły, zadawać pytania, szukać odpowiedzi, tworzyć koncepcje, wyszukiwać nietypowe rozwiązania.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

.: PaniDyrektor.pl