MTR i Strefa Porad Architektów 2017 – 22 Targi Budownictwa w Rzeszowie

To już kolejny rok kiedy byliśmy z Wami w ramach 22. Targów Budownictwa ExpoDom organizowanych przez MTR – Międzynarodowe Targi Rzeszowskie. Jak było? Co robiliśmy? Czego mogliście dowiedzieć się w Strefie Porad Architektów? I jak to wszystko wyglądało? Na te pytania odpowiedź znajdziecie tuż poniżej – zapraszam!

MTR


Spotkaliśmy się 24-26 marca 2017 r. i jak zwykle w Hali Widowiskowo-Sportowej „Podpromie” w Rzeszowie. Kierowani potrzebą zaspokojenia Waszych projektowych pytań i rozwiania niepewności po raz kolejny stworzyliśmy SPA, czyli Strefę Porad Architektów.

SPA – Strefa Porad Architektów 2017

MTR
Strefa porad architektów w ramach Międzynarodowych Targów Budowlanych 2017 w Rzeszowie.


W czasie tych 3 dni, kilkunastu doświadczonych architektów oraz projektantów wnętrz i krajobrazu udzieliło setek konsultacji i odpowiedziało na tysiące Waszych pytań! Cieszymy, że po raz kolejny obdarzyliście nas swoim zaufaniem i mamy nadzieję, że nasyciliśmy nawet najbardziej wymagające problemy projektowe. :)

Każdy z nas specjalizuje się w innej dziedzinie architektury, budownictwa, czy projektowania. Zebraliśmy się w Stefie po to, by odkryć przed Tobą wszelakie tajniki dotyczące całego procesu projektowego, budowy i wykończenia domu oraz ogrodu. Nikogo nie zostawiliśmy bez fachowej pomocy i propozycji rozwiązań lub wskazówek, gdzie i jak daną sprawę odpowiednio rozwiązać.

Dlatego nie ukrywamy, że te trzy dni (oraz przygotowania do nich) były dla nas czasem pełnym pracy, zabiegania i wzajemnej mobilizacji. Jednak widząc ilu osobom mogliśmy pomóc jednogłośnie stwierdzamy, że było warto!

A jeśli chcecie zobaczyć jak wyglądały poprzednie Targi oraz Strefa Porad Architektów – zapraszam tutaj.

Targi Budownictwa w Rzeszowie 2017

Czym są targi budownictwa? Dla kogo? I czy warto na nie chodzić? Już śpieszę z odpowiedzią. :) Rzeszowskie targi to świetna inicjatywa, która rokrocznie gromadzi tłumy tak wystawców jak i odwiedzających. W jednym miejscu spotkamy przedstawicieli firm zarówno stricte budowlanych, jak i wykończeniowych, czy meblarskich oraz designerów, deweloperów, architektów krajobrazu, inżynierów prezentujących nowe technologie i wielu wielu innych. Oczywiście w naszej strefie SPA zobaczycie również architektów. :)

A to tylko niewielka część z ogromnego bogactwa targów! (Zdjęcie: MTR)

To świetna okazja dla osób, które są w trakcie budowy domu lub ją planują. W jednym budynku znajdą specjalistów z praktycznie każdej potrzebnej dziedziny, od fundamentów po sam dach, włączając w to wszelkie instalacje i wyposażenie. To świetna okazja, aby wybrać odpowiednie dla siebie technologie i rozwiązania, albo przynajmniej zorientować się w ich cenach. Czy jednak musisz aktualnie budować dom, żeby znaleźć na targach coś dla siebie? Zdecydowanie NIE!

Rzeszowskie Targi Budownictwa 2017! (Zdjęcie: MTR)

Targi budownictwa to nie lada gratka dla każdej osoby zainteresowanej tematyką budowlano-wnętrzarską, a także dla osób planujących remont lub po prostu wszelakiej maści majsterkowiczów ciekawych nowych rozwiązań. A jeśli myślisz o mieszkaniu, to swoje stoiska mają również deweloperzy.

(Zdjęcie: MTR)

Takie wydarzenie to również sposobność dla przedsiębiorców (zarówno tych dużych, jak i tych mniejszych) do prezentacji swojej firmy i poszerzenia kontaktów. Nie ma co zamykać się w swojej strefie komfortu, trzeba wyjść do ludzi i pozwolić się odkryć! A nawet największe wygi w branży mogą nauczyć się czegoś nowego od „świeżaków”. :)

(Zdjęcie: MTR)

Podziękowania!

Strefa Porad Architektów wymagała zaangażowania wielu osób. Dlatego chcieliśmy w tym miejscu złożyć szczególne podziękowania dla:

MTR – Międzynarodowe Targi Rzeszowskie

Nowy Styl Group – inspirujące wnętrza

SAWE Wojciech Sikora – Twój bezpieczny dach

Spartherm Kraków, Henryk Sekuła

GREINPLAST – chemia budowlana

Ars Hortis – architektura krajobrazu – Magdalena Odrzywolska-Hasiec

I wielu innych osób bez których to przedsięwzięcie by się nie udało. Dzięki Wam SPA wyglądała wspaniale i tak też działała. Dziękujemy!

Naładowani pozytywną energią zapewniamy, że zobaczymy się za rok. :) A na razie zachęcam, aby inspirować się i śledzić bloga Pani Dyrektor na bieżąco! Do zobaczenia!

Więcej informacji na temat projektowania i procedur na naszym YouTube.
VN:F [1.9.22_1171]
PODOBAŁ CI SIĘ ARTYKUŁ? OCEŃ GO!
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
MTR i Strefa Porad Architektów 2017 – 22 Targi Budownictwa w Rzeszowie, 10.0 out of 10 based on 1 rating

About Pani Dyrektor

Architekt o Architekturze "Zainspiruj się!" - te słowa znajdziesz w prawie każdym moim poście. Dlaczego? Lubię pokazywać, podsuwać pomysły, zadawać pytania, szukać odpowiedzi, tworzyć koncepcje, wyszukiwać nietypowe rozwiązania.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

.: PaniDyrektor.pl