O urządzaniu wnętrza w biurach EP.3 – Twoje domowe miejsce pracy! (2023)

Niedawno pisałam o urządzaniu wnętrz w dużych biurach, o urządzaniu wnęrza siedziby dla niewielkiej firmy, a dzisiaj będzie bardzo przytulny temat, czyli: domowe miejsce pracy!

Od kilku lat coraz bardziej popularne jest urządzanie biura w domu.

Prawdopodobnie najbardziej dlatego, że jest to niemała oszczędność. Czynsz za biuro w mieście wojewódzkim to koszt od 700zł w górę. Biura w domu planujemy również dlatego, że zmieniły się możliwości i w dzisiejszym świecie praca zdalna to rzecz powszednia. Stały adres biurowy „na mieście” dla freelancera to zbędny wydatek.

2023 Edit – Pandemia nam to dokładnie udowodniła!

Zobacz przykłady urządzenia domowego gabinetu i zainspiruj się – szkoda płacić czynsz jeśli masz miejsce na gabinet w swoim własnym domu!

ZACZYNAMY!

Twoje domowe miejsce pracy – zobacz jak możesz je zaaranżować!

To domowe biuro pokazuję Ci ze względu na … biurko ;] Jeszcze lepszy jest obraz, choć może nieco dekoncentrujący?
W tym domowym gabinecie na poddaszu podobają mi się najbardziej okna – takich w Polsce już nie ma, choć może jednak jeszcze gdzieś zostały? Można zawsze mieć podobne, nowoczesne.
Kolejnie ciekawe urządzone miejsce na biuro w domu albo w budynku gospodarczym. Przepiękne meble!
Czysty i prosty zestaw dla gabinetu w domu ;] Może to gabinet dla psychologa?
Elegancki delikatny gabinet / miejsce pracy we własnym domu?
Niewielkie miejsce do pracy urządzone schludnie i całkiem nowocześnie – podoba Ci się?
Miejsce do pracy w domu zlokalizowane we wnęce pod schodami. Może to niekoniecznie dobre miejsce do pracy przed komputerem, ale do tej związanej z czytaniem – o tak!
Brakuje Ci w domu miejsca na duży stół? Możesz wygospodarować miejsce do pracy pod meblami!
Prosta półka połączona z miejscem do pracy – czdesignujesz sobie to u dobrego stolarza!

Zainspiruj się i stwórz domowe miejsce pracy dostosowane do Twoich potrzeb!

Możesz urządzić biuro meblami z Ikei ;P Twoje małe miejsce na ziemi do spokojnej pracy!
Niektóre działalności potrzebują miejsca jedynie na małego laptopa – wtedy ściankę naprzeciw biurka możesz urządzić dowolnie np. tak jak tu.
W domu możesz urządzić biuro tylko dla siebie Nawet małe, ale swoje własne ciche miejsce do pracy. Biurko montowane bezpośrednio do ściany da Ci łatwość sprzątania i sprawi, że po spodem nie będzie za dużo bałaganu!
Pracownia projektanta w domu? Zobacz stół i zobacz oświetlenie nad nim ;]
Domowe biuro czy gabinet? Może byc salonem, ale może być również miejscem załawiania interesów ;]
Prosty drewniany stół? Romantyczne miejsce pracy w domu – może dla pisarza?
Mini biuro – ściana biurkowa. Półki tak, ale sama nie jestem za bardzo za tymi otwartymi. Co myślisz o tym?

To co w domowym biurze najważniejsze to oczywiście BIURKO :) Zwróć uwagę jak nietypowy i oryginalny może być jego design!

Z przykładowych aranżacji biur, domowych gabinetów to jest jednym z moich ulubionych. Zwróć uwagę, że przestrzeń nie jest wydzielona. To ciekawe rozwiązanie jeśli nie lubisz zamykać się kompletnie w małym pokoju.
Zabudowa gabinetu czyli miejsca pracy w domu. Taką może zrobić dla Ciebie stolarz – to wygodne i ekonomiczne rozwiązanie dostosowane do Twoich potrzeb. Kolory bardzo kobiece delikatne i modne.
Elegancki gabinet prezesa? Może być również w domu – nic nie stoi na przeszkodzie ;] Zwróć uwagę na zabudowę która z pewnością została zaprojektowana na wymiar – jest praktyczna, elegancka i z pewnością dostosowana do potrzeb prezesa ;] Zawsze otwarte półki można zamknąć szkłem albo całkiem na gładko – zabudową.
domowe_miejsce_pracy_jak_urzadzic_biuro_w_domu_gabinet_do_pracy_w_mieszkani_012
Jestem fanką długich stołów ulokowanych w ten sposób – to oszczędza miejsce w biurze! Szafy z lewej zamykają cały bałagan biura. To samo przydałoby się półkom ;] (Zdjęcie: Paul Raff Studio)
Maluteńki gabinet w mieszkaniu w bloku? Zobacz – można używać go w dwóch pozycjach. Piękny kolor lawendowy podoba mi się szczególnie w klimacie kobiecym.

Klika innych przykładów jak zorganizować biuro we własnym domu czy mieszkaniu znajdziesz w galerii.

A jeśli nie masz miejsca na wyposażenie gabinetu w swoim domu, może coś takiego będzie dla Ciebie? Design tego mebla nie podoba mi się jakoś szczególnie, ale funkcjonalność – tak. Z wyglądem zawsze możesz zrobić coś więcej. Pomysłów jest masa.

Pani Dyrektor Architekt pozdrawia i życzy sobie, aby każdy mógł mieć domowe miejsce pracy! Na początek to duża oszczędność – nie płać jeśli nie musisz, zaoszczędź ;]

Więcej informacji na temat projektowania i procedur na naszym YouTube.
VN:F [1.9.22_1171]
PODOBAŁ CI SIĘ ARTYKUŁ? OCEŃ GO!
Rating: 8.0/10 (2 votes cast)
O urządzaniu wnętrza w biurach EP.3 - Twoje domowe miejsce pracy! (2023), 8.0 out of 10 based on 2 ratings

About Pani Dyrektor

Architekt o Architekturze "Zainspiruj się!" - te słowa znajdziesz w prawie każdym moim poście. Dlaczego? Lubię pokazywać, podsuwać pomysły, zadawać pytania, szukać odpowiedzi, tworzyć koncepcje, wyszukiwać nietypowe rozwiązania.

One comment

  1. www.mgkalendarze.pl

    Niesamowicie urządzone miejsca do pracy. W tak zaaranżowanych gabinetach aż przyjemniej się pracuje, a dobry klimat i przyjazne otoczenie sprzyjają efektywnej i twórczej pracy :)

    VA:F [1.9.22_1171]
    Rating: 0 (from 0 votes)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

.: PaniDyrektor.pl