Wille marzeń, luksusowe rezydencje, nowoczesne domy-PODSUMOWANIE-1/2

Miałam przygotować je dla Was już po pierwszej dziesiątce najpiękniejszych domów świata, ale wiadomo jak to z takimi sprawami bywa… ;] Mimo wszystko postaram się, aby kolejne zestawienia pojawiały się w miarę regularnie czyli po 10 postach postaram się napisać dla Was podsumowanie, aby blog u Pani Dyrektor funkcjonował jeszcze sprawniej i był jeszcze przyjemniejszy dla jego Czytelników czyli dla Was, Moi Drodzy ;];] Tak więc zaczynamy – wille marzeń – pierwsza dziesiątka!

Podsumowanie cz 1czyli zobacz zestawienie najpiękniejszych domów świata!!! Pierwsze 10 nowoczesnych domów, luksusowych rezydencji, które pojawiły się na blogu u Pani Dyrektor w naszej serii 'WILLE MARZEŃ’. Zobaczmy jeszcze raz najbardziej luksusowe rezydencje i architekturę na najwyższym poziomie, piękne nowoczesne rozwiązania i nietypowe pomysły! Każdy z tych domów jest inny, i każdy z nich ma w sobie TO COŚ, co sprawiło, że zasłużyły sobie na miano willi marzeń! 

Zapraszam w takim razie raz jeszcze!

Jeżeli chcesz przenieść się do danego, interesującego Cię posta, kliknij w nazwę domu lub po prostu w zdjęcie ;]

Wille marzeń – podsumowanie serii – zobacz je jeszcze raz!

1. Open House, Hollywood, USA.

Pierwsza w naszym zestawieniu nowoczesna willa, willa marzeń znajduje się w Hollywood. Nazywa się Open House i ta nazwa mówi o niej wszystko. Zobacz jak wygląda dom, który otwiera się na otoczenie i otoczenie, które przenika wgłąb domu – zainspiruj się! Piękna, dynamiczna bryła o minimalistycznym wydźwięku na pewno jest bardzo nowoczesna!

podsumowanie_wille_marzeń_noowczesne_domy_luksusowe_rezydencje_najpiękniejsze_domy_świata_06

2. Willa Andrew Road, Singapur.

Nowoczesne projektowanie to nowoczesne, często NIETYPOWE rozwiązania – podobnie jak w przypadku luksusowej rezydencji Andrew Road. Zwróć uwagę na ciekawe rozwiązanie dachu domu i ogólne założenie oraz kompozycję budynku – jak Ci się podoba ta nowoczesna willa marzeń?

podsumowanie_wille_marzeń_noowczesne_domy_luksusowe_rezydencje_najpiękniejsze_domy_świata_09

3. Mirindiba House, Brazylia. 

Piękny, luksusowy dom marzeń prosto z Brazylii – oszczędne, nowoczesne projektowanie połączone z wykończeniem wnętrza i zewnętrza domu przy użyciu naturalnych materiałów. Dom bardzo prosty, ale dzięki temu zyskuje ponadczasową elegancję i niezwykłą wręcz przestrzeń – zobacz sam, nowoczesne projektowanie to projektowanie na miarę potrzeb użytkownika!

podsumowanie_wille_marzeń_noowczesne_domy_luksusowe_rezydencje_najpiękniejsze_domy_świata_08

4. House with a view, RPA.

Piękny, bardzo stylowy dom – to DOM ARCHITEKTA. Zobacz jak wygląda nowoczesny dom połączony z naturą, gdzie granica wnętrza i zewnętrza domu zaciera się i gdzie dom otwiera się na piękne otoczenie. Nie bez powodu nazwa tego domu to House with a view – zobacz dlaczego i zainspiruj się! Poza tym ta nowoczesna rezydencja znajduje się czołówce Waszych ulubionych domów z całej serii o 'Willach marzeń’ ;] przekonaj się dlaczego ;]

podsumowanie_wille_marzeń_noowczesne_domy_luksusowe_rezydencje_najpiękniejsze_domy_świata_07

5. Barrancas House, Meksyk.

Czy nowoczesny dom może być przytulny? Może, i Barrancas House właśnie to potwierdza! Mimo użycia w tym, a jakże! nowoczesnym domu, materiałów takich jak beton architektoniczny, całość w połączeniu z zielenią, drewnem i wodą wydaje się być bardzo przytulna. A więc przytulny nowoczesny dom – zobacz jak wygląda i czy chciałbyś w takim zamieszkać!

podsumowanie_wille_marzeń_noowczesne_domy_luksusowe_rezydencje_najpiękniejsze_domy_świata_01

6. Cubes House, Izrael.

Ta luksusowa rezydencja to jeden z takich domów, na które patrzymy i nie mamy wątpliwości, że luksusową rezydencją jest;] Piękne, minimalistyczne projektowanie, oszczędność materiałów z naciskiem na stosowanie tych nowoczesnych, niesamowite kadry i architektura mieszkaniowa na najwyższym poziomie – zobacz sam jak wygląda ta piękna willa marzeń!

podsumowanie wille marzeń nowoczesne domy luksusowe_rezydencje_najpiękniejsze_domy_świata_10

7. Cove 3 House, RPA.

Pierwszy z czterech projektów biura SAOTA – przeglądając ich realizacje naprawdę ciężko się zdecydować, które z nich wybrać do naszej serii ’Wille marzeń’ ponieważ większość zasługuje na to, żeby się tu znaleźć. Musiałabym kiedyś po prostu stworzyć serię domów biura SAOTA ;]  SAOTA to już majstersztyk projektów luksusowych rezydencji, a Cove 3 House to jeden z nich – a pierwszy opisany przeze mnie na blogu.

Zobacz jak wygląda, jak niesamowitą architekturę prezentuje, jak wykorzystuje potencjał miejsca, w którym został stworzony, jak wszystko w tym projekcie jest przemyślane i dograne ze sobą, aby w końcowym efekcie powstał taki oto, przepiękny, luksusowy dom.

podsumowanie wille marzeń nowoczesne domy luksusowe_rezydencje_najpiękniejsze_domy_świata_02

8. Villa V, Izrael.

Nasz 'Dom z basenem’ czyli nowoczesna rezydencja prosto z Izraela! Moim zdaniem jeden z piękniejszych domów w całej naszej serii o 'Willach marzeń’. Dlaczego? Ponieważ jest bardzo oszczędny, nieprzesadzony, wyważony, ponieważ nie posiada oszałamiającego widoku za oknem, który daje +50 do architektury a mimo wszystko pięknie się prezentuje!

Ponieważ jest to jeden z tych domów, w których mogłabym zamieszkać od razu i czułabym się tam świetnie! I na dodatek energooszczędny! Same plusy ;] Zresztą sprawdźcie sami!

podsumowanie wille marzeń nowoczesne domy luksusowe_rezydencje_najpiękniejsze_domy_świata_04

9. Dalvet Road House, Singapur.

Jeżeli ktoś szuka domu swoich marzeń, który stanowiłby jedno z zielenią, która go otacza, i która, w sumie, zaprojektowana jest wraz budynkiem, to ten nowoczesny dom spełnia te oczekiwania! Zobacz jak wygląda piękna, luksusowa rezydencja w Singapurze. Dodatkowo efektownie oświetlony co sprawia, że dom ten pięknie prezentuje się nie tylko w dzień, ale również nocą, o czym chyba większość architektów i inwestorów często zapomina. Czas to zmienić! A pierwszym krokiem do zmiany jest właściwa inspiracja, więc… zainspiruj się!

podsumowanie wille marzeń nowoczesne domy luksusowe_rezydencje_najpiękniejsze_domy_świata_05

10. Coral Gables, Floryda, USA.

Ta willa marzeń to willa prosto z gorącej Florydy – czyli w iście amerykańskim stylu! Nie ukrywa swojego luksusu i wcale się go nie wstydzi – bo wstydzić się nie ma czego! Zwłaszcza kiedy jest się taką luksusową willa jak Coral Gables ;] Można ją określić w kilku prostych słowach – nowoczesna, minimalistyczna, luksusowa, pełna przestrzeni, po prostu… willa marzeń!

podsumowanie wille marzeń nowoczesne_domy_luksusowe_rezydencje_najpiękniejsze_domy_świata_03

Jak Wam się podobało? Mam nadzieję, że taka forma jest dla Was jeszcze wygodniejsza, a blog bardziej przystępny ;] Już niedługo część druga czyli wille marzeń 11-20 w naszym zestawieniu nowoczesnych domów z całego świata! Już teraz zapraszam Was na potężną dawkę inspiracji i pięknych, nowoczesnych domów – luksusowe rezydencje u Pani Dyrektor już w kolejnym poście;] a co powiecie na małe podsumowanie tego co o nowoczesnych domach wiemy i co je tak naprawdę wyróżnia? Hmm? Kto jest za? ;] W takim razie do następnego posta!

blog-o-architekturze-rzeszow-Zima-pani-dyrektor-snieg-noc-wieczor-christmas

PD Architekt pozdrawia Was ciepło z zaśnieżonego Rzeszowa ;]

Kliknij w link aby odkryć nasze projekty na naszym YouTube.
VN:F [1.9.22_1171]
PODOBAŁ CI SIĘ ARTYKUŁ? OCEŃ GO!
Rating: 9.5/10 (2 votes cast)
Wille marzeń, luksusowe rezydencje, nowoczesne domy-PODSUMOWANIE-1/2, 9.5 out of 10 based on 2 ratings

About Pani Dyrektor

Architekt o Architekturze "Zainspiruj się!" - te słowa znajdziesz w prawie każdym moim poście. Dlaczego? Lubię pokazywać, podsuwać pomysły, zadawać pytania, szukać odpowiedzi, tworzyć koncepcje, wyszukiwać nietypowe rozwiązania.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

.: PaniDyrektor.pl