Ciekawa nieruchomość na Wyspie Wolin

Ciekawość na Wyspie Wolin

Pani Dyrektor zauważyła niedawno bardzo fajną nieruchomość położoną na wyspie Wolin tuż nad Zalewem Szczecińskim. Wspaniałe miejsce z ogromnym potencjałem, choćby na dom weselny. (Mam go na myśli, gdyż niedawno obśmiewałam jeden z nowo powstałych obiektów o tejże funkcji) Wspaniała powierzchnia na salę, na hotel i dość miejsca na parking. A miejsce nad wodą? Marzenie! Może barki, pomosty? Piękne oświetlenie nocą? 

Ciekawa nieruchomość na Wyspie Wolin

Ciekawa nieruchomość na Wyspie Wolin. Źródło: własne

Dlaczego tak bardzo podobają się nam zachodnie, południowe miejsca poza granicami Polski? Może również dlatego, że „oni” nie boją się remontować, konserwować, restaurować czy rewitalizować? 

Lokalizacja opisywanej nieruchomości. Źródło: maps.google.com

Większość moich Inwestorów przywracanie dawnej świetności obiektowi przerasta. Nie mówię o kwestii finansowej, choć ta jest bardzo istotna w przypadku zabytku. Mówię o dobrym guście, smaku i szacunku do „dorobku” innych. 

W przyszłości Pani Dyrektor życzy sobie mieć nienaganny budżet na uskutecznianie swojej pomysłowości ;]

Pozdrowienia z wyspy Wolin – Pani Dyrektor Architekt

Na pewno zainteresują cię nasze projekty, nasz YouTube czeka na ciebie!
VN:F [1.9.22_1171]
PODOBAŁ CI SIĘ ARTYKUŁ? OCEŃ GO!
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

About Pani Dyrektor

Architekt o Architekturze "Zainspiruj się!" - te słowa znajdziesz w prawie każdym moim poście. Dlaczego? Lubię pokazywać, podsuwać pomysły, zadawać pytania, szukać odpowiedzi, tworzyć koncepcje, wyszukiwać nietypowe rozwiązania.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

.: PaniDyrektor.pl