Entra Excellence Award 2015 – Konkurs dla architektów i projektantów wnętrz

KonkursENTRA EXCELLENCE AWARD 2015 – I OGÓLNOPOLSKI KONKURS DLA ARCHITEKTÓW I PROJEKTANTÓW WNĘTRZ. Tematem przewodnim tegorocznego konkursu jest nowe rozwiązanie architektoniczne jakim jest ościeżnica DISCRET umożliwiająca jej całkowite ukrycie w konstrukcji ściany.

Co?Aby wziąć udział w konkursie należy zaprojektować przestrzeń z wykorzystaniem ościeżnicy DISCRET. To od Ciebie zależy czy wykorzystasz modele z katalogu Entra lub Asilo, czy pokażesz nam coś czego jeszcze nie widzieliśmy. Na stronie Entra znajdziesz PLIKI DWG wszystkich produktów – nie musisz modelować ich sam!

Gdzie?Pracę konkursowe w postaci wizualizacji lub zdjęć realizacji należy przesłać na adres: marketing@entra.pl Pamiętaj, na wizualizacjach i zdjęciach mają znaleźć się wybrane modele ościeżnic z katalogu Entra lub Asilo. Discret miał swój profil na Fb – „Chowaj drzwi kto może”,  na który zaglądając możecie zainspirować się realizacjami i wybranymi modelami drzwi i ościeżnic.

Kiedy?Termin nadsyłania prac konkursowych max. do 31. Maja 2015 roku. Na stronie Entra znajdziesz zeszłoroczne konkursy – katalog. Zobacz, zainspiruj się i weź udział w konkursie!

Konkurs dla architektów i projektantów wnętrz!

NAGRODA GŁÓWNA 4000 zł

DRUGA NAGRODA 2000zł

TRZECIA NAGRODA 1000zł

Konkurs dla architektów ENTRA EXCELLENCE AWARD 2015 

konkurs dla architektów Ulotka Konkurs entra dla architektów wnętrz projektantów 4.png

Regulamin konkursu znajdziecie pod linkiem w formacie .pdf

Pani Dyrektor zaprasza do wzięcia udziału!

Rozpocznij z Entra DYSKRETNĄ REWOLUCJĘ ;] 

Kliknij aby dowiedzieć się więcej na temat projektowania i procedur na naszym YouTube.
VN:F [1.9.22_1171]
PODOBAŁ CI SIĘ ARTYKUŁ? OCEŃ GO!
Rating: 10.0/10 (3 votes cast)
Entra Excellence Award 2015 - Konkurs dla architektów i projektantów wnętrz, 10.0 out of 10 based on 3 ratings

About Pani Dyrektor

Architekt o Architekturze "Zainspiruj się!" - te słowa znajdziesz w prawie każdym moim poście. Dlaczego? Lubię pokazywać, podsuwać pomysły, zadawać pytania, szukać odpowiedzi, tworzyć koncepcje, wyszukiwać nietypowe rozwiązania.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

.: PaniDyrektor.pl