Koncepcja DOMU Twoich MARZEŃ – Licytacja wspierająca działania Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

2016Moja firma – pracownia architektoniczna Urban Project – postanowiła w tym roku wspomóc Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Chcemy wystawić w tym roku koncepcję domu na aukcji – wspomóż WOŚP i zobacz jak wyglądać może koncepcja domu marzeń dla Ciebie! W 2015 otrzymaliśmy bardzo dużo. Cały nasz zespół jest totalnie WDZIĘCZNY za wszystko, co zdarzyło się w minionym roku. Za te WSZYSTKIE DOBRE RZECZY, które dały nam rozwój i NASZE NIEPOWODZENIA, które dały nam mnóstwo życiowej nauki – DZIĘKUJEMY!!!

Wspierając działania WOŚP – wystawiliśmy na aukcję projekt koncepcji DOMU MARZEŃ, czyli I etap projektowy – koncepcję domu mieszkalnego jednorodzinnego. Bardzo cieszę się, że możemy pomóc komuś za pomocą tego, co robimy najlepiej ;]

Koncepcja domu marzeń na aukcji WOŚP!

KoncepcjaCzym jest koncepcja projektowa?? To najfajniejszy etap projektowania. Przez nas najbardziej ulubiony, gdyż wtedy poznajemy Was, wasze potrzeby, styl Waszego życia. DOM, to miejsce w którym większość z Was spędza przynajmniej 1/3 życia. Pasjonujemy się tym, jak Wasze bieżące potrzeby wpływają na kształt koncepcji funkcji w domu, jego technologie, jego estetykę. Oto kilka przykładów:

 1. Bardzo dużo pracujemy, chcemy by nasz dom był jak miejsce SPA. Projektujemy więc piękną strefę odnowy biologicznej przy kompleksie głównej sypialni domu.
 2. Mamy działkę z pięknym widokiem, ale tylko z jednej strony. Projektujemy mocno przeszkloną elewację kierunkując bryłę domu tak, byś z niemal każdego miejsca mógł podziwiać swój piękny widok.
 3. Mamy hałaśliwą ulicę od strony wejścia. Elewacja frontowa Twojego domu będzie maksymalnie zamknięta tak, by hałas przeszkadzał Ci jak najmniej.
 4. Mam niepełnosprawne dziecko i potrzebuję niewielkiego basenu w środku do jego rehabilitacji. Przewidzimy część techniczną dla urządzeń, strefę buforową dla pomieszczeń wilgotnych i zaplecze oraz nieckę basenu w bryle budynku.
 5. Jestem „prepersem”. Piwnica mojego domu ma służyć jako schron 
 6. Chcę mieć wielką wannę albo jacuzzi do których wchodzi się z poziomu podłogi. Projektujemy specjalny strop.
 7. Marzy mi się dwupiętrowy salon bez widocznej konstrukcji. Przewidujemy to już od samego początku informując o wszelkich konsekwencjach rozwiązania – plusach dodatnich i plusach ujemnych ;]

Koncepcja domu marzeń i co powinieneś o niej wiedzieć?

Funkcja ukryta w jego środku jest tak odmienna, jak każdy człowiek rózni się od siebie. FUNKCJA MA WIELKI WPŁYW na WYGLĄD ZEWNĘTRZNY DOMU! Projektujemy tak, aby zawrzeć w budynku różne rodzaje funkcji – zgodnie z Twoimi potrzebami i łączymy to w spójną estetyczną całość bryły w wybranej stylistyce.

To na etapie koncepcji odkrywacie wraz z nami jakie są Wasze potrzeby. Niejednokrotnie weryfikujecie je. Czasem trzeba „iść na kompromis”.

Projektujemy nasze domu zawsze w 3D po to, byś zanim wybudujesz wiedział wszystko o swoim domu. Zanim przejdziemy do etapu projektu budowlanego dzięki wirtualnym spacerom zwiedziłeś każdy zakamarek wnętrza i zewnętrza. Ograniczasz niespodzianki do minimum.

SpotkaniaProjektujemy na terenie całego kraju od Szczecina przed Gdańsk, Wrocław, Kraków i Warszawę. Możemy spotkać się osobiście, możemy cały proces przeprowadzić wirtualnie. Jeśli mieszkasz za granica kraju – nie ma najmniejszego problemu – z naszymi zagranicznymi inwestorami spotykamy się przez wirtualny pulpit Skype. Dzięki niemu widzisz dokładnie to co ja na Twoim pulpicie i siedzisz wygodnie we własnym fotelu. Główna siedziba Urban Project jest w Rzeszowie – zapraszam również do nas!

LicytacjaSerdecznie zapraszam Was do licytacji! Jeśli jesteś jednym z Inwestorów, którzy są na etapie ofertowym z moim biurem, weź udział w licytacji koncepcji a zredukujemy cenę projektu budowlanego jedynie do kosztów pokoncepcyjnych!

PRZYDATNE INFORMACJE – kilka słów o tym czym jest projektowanie indywidualne, po co jest i dla kogo:

Co zrobić by przygotować się do pierwszej rozmowy z architektem?

Jak rozplanować dom swoich marzeń?

Jak określić swoje potrzeby? Lista za i pzreciw, lista potrzeb, lista koniecznosci i tego czego w domu marzeń nie chcesz.

Czym różni się projekt indywidualny od typowego i dlaczego i kiedy INDYWIDUALNY jest lepszy?

aukcja allegro wośp charytatywnie dom marzeń koncepcja domu pani dyrektor pomagam 10

Źródło: własne

Wszystkiego dobrego na CAŁY 2016 ROK!

Mam nadzieję, że szybko spotkany się osobiście/wirtualnie a Twoje marzenia urzeczywistnią się dzięki naszemu warsztatowi ;] 

Akcja RzeczyOdSerca.pl 

Dziękuję za zdjęcia – Katarzynie Sarnackiej

 

Kliknij i przenieś się w świat 3D naszych projektów domów indywidualnych.
VN:F [1.9.22_1171]
PODOBAŁ CI SIĘ ARTYKUŁ? OCEŃ GO!
Rating: 10.0/10 (5 votes cast)
Koncepcja DOMU Twoich MARZEŃ - Licytacja wspierająca działania Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, 10.0 out of 10 based on 5 ratings

About Pani Dyrektor

Architekt o Architekturze "Zainspiruj się!" - te słowa znajdziesz w prawie każdym moim poście. Dlaczego? Lubię pokazywać, podsuwać pomysły, zadawać pytania, szukać odpowiedzi, tworzyć koncepcje, wyszukiwać nietypowe rozwiązania.

3 komentarze


 1. Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /dysk3/vhosts/agn.dosieci.pl/panidyrektor.pl/wp-content/plugins/gd-star-rating/code/blg/frontend.php on line 574

  Swietny cel! Czy aukcja obejmuje dom jednorodzinny dwulokalowy? Czy projekt to wszystko lacznie z ustalaniem i cala dokumentacja budowlana,pozwoleniami itp.? Pytam,bo nie znam sie na tym:)
  Pozdrawiam
  Monika

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)

 2. Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /dysk3/vhosts/agn.dosieci.pl/panidyrektor.pl/wp-content/plugins/gd-star-rating/code/blg/frontend.php on line 574

  Słuszna idea w 100% popieram

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /dysk3/vhosts/agn.dosieci.pl/panidyrektor.pl/wp-content/plugins/gd-star-rating/code/blg/frontend.php on line 574

   Dzięki!
   Zapraszamy do licytowania ;] Pozdrawiam!

   VN:F [1.9.22_1171]
   Rating: 0 (from 0 votes)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

.: PaniDyrektor.pl