Share-Week 2015 u PD ;] BLOGI, których lekturę gorąco POLECAM!

Share czyli Udostępnij!Widzę, że w blogosferze wnętrzarskiej jest trend na udostępnianie większej ilości blogów o wnętrzach ;] W tygodniu Share-Week’u czyli „Tygodniu-Udostępnienia” ja pokazuję, co w moich architektonicznych klimatach piszczy ;] Temat dzielenia się wartościową treścią w sieci zapoczątkowany przez Andrzeja Tucholskiego z jestKULTURA.

Kiedy pisałam pierwszy, spóźniony share-week 2014 blogów architektonicznych NIE BYŁO prawie WCALE. Agnieszka W. z AWX2 i Ja, może kilka mniej rozpisujących się stron.
DziśDziś blogów o architekturze jest całe mnóstwo – może jeszcze nie tak dużo, jak życzyłabym sobie by ich było, jednak – z dnia na dzień przybywa nas! Każda lekcja dobrej architektury jest na wagę złota, jeśli jeszcze o tym nie wiecie, powiem wam w sekrecie ;]. (Nawet człowiek nie czuje, jak mu się rymuje ;P:P)

1. PO PIERWSZE ;] O architekturze, życiu designie i projektowaniu LEKKO ;] Czyli eseje o istocie rzeczy autorstwa Moniki Arczyńskiej. Dobra lektura!

6letter2. PO DRUGIE – O architekturze widzianej oczami mężczyzny, czyli Robert Skitek i jego arche-blog

rsblog

3. Po TRZECIE – ArcheVlog –  „Architecture is a good idea” prowadzony przez Radosława Gajdę. Blog zauważony przez Krzysztofa Gonciarza i umieszczony w TOP10 „Największych nadziei Vlogosfery” – To, jak na temat architektoniczny, czyli „mało nośny” jest ogromnym sukcesem!

gg

GrupaJakiś czas temu, niechże zerknę, ponad rok temu, założyłam na Fb Grupę Blogi Architektoniczne, aby zebrać jak największą ilość osób piszących o architekturze w sieci. Dziś, po roku istnienia, grupa ma niemal 200 obserwujących z czego co najmniej 1/4 pisze o architekturze w sieci. DZIĘKUJĘ WAM! Robicie świetną robotę! I nie, nie tę, o której zwykło mówić się „kupa dobrej, nikomu niepotrzebnej”.  

W Grupie raźniej jest!

SIŁA przekazu jest WIĘKSZA, głos NOŚNIEJSZY i treść DOCIERA DALEJ! 

PONADTO!

1. Polecam Wam serdecznie do codziennej i kreatywnej inspiracji, Bloga mojej przyjaciółki Kasi Ogórek – TWOJE DIY. U Kasi jest ciepło, kolorowo, zabawowo i pouczająco. Kasia potrafi zachęcić do pracy, pokazać jak zrobić coś fajnego choćby z niczego i baaardzo mocno angażuje się w życie polskiej Blogosfery. Big Love, Kasia ;]

kasia

2. Polecam również Krzyśka Lisa i jego kompletnie odjechanego Bloga o tym .. jak np. zrobić zakupy na „dzień, w którym nadejdzie koniec” :D Survival jest dziś BARDZO MODNY, a Krzysiek przoduje w odpowiadaniu na trudne pytania typu: co zrobić ze sobą w czasie opadu radioaktywnego a co PO ;;] Krzysztof Lis i DOMOWY SURVIAL

domowys

3. Na koniec, by tematom branżowym uczynić zadość – polecam GRUPĘ BLOGI WNĘTRZARSKIE na Fb. Kochani, kochane – INTERIORI – nie mogę wybrać – za wielu z was znam i nie mogłabym wybaczyć sobie pominięcia kogoś. Czytelnicy – na Grupie wyszukacie dosłownie WSZYSTKIE Fantastyczne Wnętrzarskie Blogi. 

Pozdrawiam Was drodzy autorzy i Was drodzy czytelnicy – INSPIRUJCIE SIĘ C.O.D.Z.I.E.N.N.I.E.! 

Więcej informacji na temat projektowania i procedur na naszym YouTube.
VN:F [1.9.22_1171]
PODOBAŁ CI SIĘ ARTYKUŁ? OCEŃ GO!
Rating: 10.0/10 (3 votes cast)
Share-Week 2015 u PD ;] BLOGI, których lekturę gorąco POLECAM!, 10.0 out of 10 based on 3 ratings

About Pani Dyrektor

Architekt o Architekturze "Zainspiruj się!" - te słowa znajdziesz w prawie każdym moim poście. Dlaczego? Lubię pokazywać, podsuwać pomysły, zadawać pytania, szukać odpowiedzi, tworzyć koncepcje, wyszukiwać nietypowe rozwiązania.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

.: PaniDyrektor.pl