Najważniejsze miejsce w barze to BAR. O pomysłach na aranżacje baru, pabu, shotbaru, piwiarni

MetalWzięło nie dziś na pisanie o Barach bo w czerwcu miałam aż 2 Inwestycje związane z tematem jakże wdzięcznym bo kompletnie indywidualnym! U pierwszego z moich barów nie wiem co słychać ale cieszyłabym się gdybym zobaczyła go na żywo, u drugiego – też nie wiem bo jeszcze nie umówiliśmy się z Inwestorem (a prawdę mówiąc nabrałam na ten bar ogromnej ochoty!).

Co jest najważniejsze w wystroju czy aranżacji baru / pabu? BAR! Tak rozmawiałam wczoraj w Warszawie z potencjalnym Inwestorem. Przeglądnąwszy wszystkie moje pomysły zaoferowałam nawet wykonanie części baru czego nie robię zazwyczaj. Nie wiem co z tego wyniknie ale sama myśl o zakasaniu rąk do pracy, skręcaniu, klejeniu, piłowaniu, wierceniu sprawia mi wielką przyjemność! Manualna praca jest odświeżająca!

Pokażę Wam coś fantastycznego – wspaniałe odpady z produkcji stali od mojego Inwestora sprzed 2 lat ;] Temat naszego zadania nie był ani architektoniczny ani wnętrzarski ale piękne stalowe koła zębate które zobaczyłam na miejscu wykonywania jego działalności zapadły mi w pamięć bardzo mocno ;] Przedstawiam „złom” metalowy który można swobodnie wykorzystać do DIY czyli Zrób to Sam w klimacie barowym, industrialnym etc ;] 

pomysl-na-bar-aranzacje-baru-steampunk-styl-industrialny-3

Coś pięknego – prawda?? Doskonałe na fantastyczny bar :D Może niedługo i taki zobaczycie na zdjęciach z realizacji ?? ;];] Można z tego zrobić … wszystko!!

Ach! Cóż ja nie narobiłabym z tych części!! Dosłownie aż mi się ręce palą od chęci pomajsterkowania!! (Czas na Waszego Młodego Technika jest tak najwyższy a tu – nic nie piszę). Tak czy siak – cudownie błogo byłoby mi oderwać się od monitora albo papierków i pobrudzić ręce po łokcie stukając, tnąc, wiercąc i piłując. Ot marzenia małego majsterkowicza.

Pisałam kiedyś o całym mnóstwie fajnych barów i z tego co widzę najbardziej Inwestorom podoba się ten poniżej. Jeśli macie ochotę na całe mnóstwo innych barowych inspiracji zobaczcie koniecznie mój poprzedni post o aranżacji komercyjnych przybytków zwanych barami ;]

Dive Bar

Dive Bar – wspaniałe deski (mogą być też cegły) z rozbiórki – mmm!! (Zdjęcie: Stefan Lucks. Projekt: Thilo Reich)

BAR Przygotujcie się na coś wyjątkowego ;] Bar steampunkowy który znalazłam poszukując inspiracji dla Inwestora zamieszczam Wam poniżej. Mam całe mnóstwo innych inspiracji ale nie zdradzę Wam bo być może zobaczycie je na żywo już niedługo!

Zainspirujcie się barem przywodzącym na myśl … czasy rewolucji przemysłowej z nutką realizmu magicznego?

bar-pub-jak-urzadzic-pomysl-na-industrialny-steampunkowy-odjechany-lokal-3

bar-pub-jak-urzadzic-pomysl-na-industrialny-steampunkowy-odjechany-lokal-5

bar-pub-jak-urzadzic-pomysl-na-industrialny-steampunkowy-odjechany-lokal-8

 

Podoba się Wam? Mnie bardzo przede wszystki dlatego, że wszystkie rzeczy które znalazły się tutaj zostały wykonane indywidualnie i z wielkim powodzeniem. Złota maska z małym rooto-aparatem jest majstersztykiem ;] Pamiętajcie, że wszystkiemu winne są DETALE!! 

Jeśli interesuje Was temat hokerów (barowych stołków) poczytajcie post poświęcony im ;]

PD Architekt pozdrawia ze spływającego deszczem biura w Rzeszowie na Zamkowej ;]

Spacer 3D po zaprojektowanym przez nas domu indywidualnym czeka na ciebie! Zapraszamy!
VN:F [1.9.22_1171]
PODOBAŁ CI SIĘ ARTYKUŁ? OCEŃ GO!
Rating: 10.0/10 (2 votes cast)
Najważniejsze miejsce w barze to BAR. O pomysłach na aranżacje baru, pabu, shotbaru, piwiarni, 10.0 out of 10 based on 2 ratings

About Pani Dyrektor

Architekt o Architekturze "Zainspiruj się!" - te słowa znajdziesz w prawie każdym moim poście. Dlaczego? Lubię pokazywać, podsuwać pomysły, zadawać pytania, szukać odpowiedzi, tworzyć koncepcje, wyszukiwać nietypowe rozwiązania.

3 komentarze

  1. Wow, chciałabym odwiedzić takie miejsca! :)

    VA:F [1.9.22_1171]
    Rating: 0 (from 0 votes)
  2. Agnieszko, bardzo inspirujący blog, często tutaj zaglądam. Gratuluję sukcesu! Serdecznie zapraszam na moją stronę poświęconą architekturze wnętrz: http://okiemarchitektki.blogspot.com Pozdrawiam

    VA:F [1.9.22_1171]
    Rating: 0 (from 0 votes)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

.: PaniDyrektor.pl