USM – modularne meble biurowe idealne dla Twojej firmy!

Dużo mówi się o wyposażeniu przestrzeni biurowych. Zwraca się uwagę jak ważny jest ich układ, coraz powszechniejsze staje się również pojęcie ergonomii. (Co ciekawe, twórcą tego terminu, jak i samej nauki jest Polak – Wojciech Jastrzębowski.) Dla właścicieli firm ważny jest też design mebli – w końcu to z nimi klient ma pierwszy kontakt. Dobre meble biurowe są również wytrzymałe i łatwo można wymieniać ich elementy.

usm, modularne meble

USM – modularne meble biurowe idealne dla Twojej firmy!

Mając na uwadze wszystkie te cechy chciałam zaprezentować Wam niezwykła firmę z ponad 150 letnim doświadczeniem w branży meblarskiej – USM. Założona w 1855 roku w Szwajcarii jako rodzinny biznes, do dzisiaj pielęgnuje przyjęte wartości. Szczególną cechą mebli USM jest system modułowy. Oznacza to, że nie kupujemy pojedynczego mebla tylko segment, który możemy w nieskończoność rozbudowywać i dostosowywać do aktualnych potrzeb.

usm, modularne meble

Rodzinna firma z tak dużym doświadczeniem z pewnością pozytywnie wyróżnia się na rynku. Dodatkowo, szwajcarska jakość i rygorystyczne standardy jakości pozwalają nam mieć pewność, że nasze meble nie zawiodą nas w żadnej sytuacji. Dla przykładu, każdy zawias drzwiczek jest zamykany i otwierany  aż 40 tysięcy razy, aby sprawdzić go pod kątem ewentualnego skrzypienia! :)

„Change is the only constant in life.”

      – „Zmiana jest jedynym co stałe w życiu.”

Powyższa sentencja jest mottem firmy USM. Zmiany towarzyszą nam nieustannie i Twoje biuro nie jest wyjątkiem od tej reguły. Zmiana lokalu, dodatkowy pracownik, nowy sprzęt? – przykłady można mnożyć. Dobrze jeśli meble biurowe zaadaptują się do tych wydarzeń i dalej będą spełniać swoją funkcję. Dlatego moduły USM nie mają sobie równych pod względem możliwości ciągłego przekształcania w zależności od środowiska i potrzeby. Zmiany mogą być małe i wielkie. Możesz zmienić jedynie kolorystykę, możesz przearanżować cały układ, albo uzupełnić go o nowe segmenty. Ważne jest to, że korzystasz z elementów, które już posiadasz i dzięki temu meble biurowe mogą stać przy Twoim boku przez całe życie, niezależnie od sytuacji.

USM – modularne meble biurowe idealne dla Twojej firmy!

Wyszkoleni specjaliści pomogą przy konfiguracji mebli oraz przy pierwszej i każdej kolejnej instalacji nowych modułów, a także przy przekształcaniu już istniejących systemów. Dodatkowo do naszej dyspozycji został oddany konfigurator online gdzie sami możemy zaprojektować potrzebne nam meble biurowe, przetestować kolory i faktury oraz dopasować wymiary.

Firma USM mimo ogromnego zaplecza technicznego mocno dba o środowisko przyrodnicze. Świadczy o tym wiele zdobytych przez nią certyfikatów i wyróżnień. Jednak ekologia nie objawia się jedynie w ograniczeniu zużycia energii i niskiej emisji związków chemicznych. To przede wszystkim najwyższe standardy dotyczące materiałów i metod produkcji oraz efektywne wykorzystanie recyklingu. Bo im dłużej dany produkt będzie nam służył tym lepiej dla środowiska.

USM tworzy meble na całe życie: wytrzymałe i odporne na zużycie, o ponadczasowym stylu.

usm, modularne meble

Czy jednak możemy liczyć na coś stałego w tym zmiennym świecie? :) Tak, stała jest bowiem paleta kolorów mebli USM – niezmienna od 50 lat. Ma to swoje zalety. Przede wszystkim mamy pewność, że rozbudowując meble o kolejne segmenty, ich kolor nie będzie się różnić. A to w przypadku mebli modułowych ma ogromne znaczenie. Oczywiście jeżeli BARDZO zależy Wam na konkretnym kolorze spoza oferty, jest to możliwe. Wiąże się to jednak z dwukrotnym czyszczeniem maszyn i tymczasowym wstrzymaniem standardowej produkcji i jak się pewnie domyślacie, również z niemałym wydatkiem.

Na koniec omówmy sam design mebli biurowych USM. Jest to z pewnością styl mocno wytrawny i mam świadomość, że wielu z Was może wydawać się zbyt surowy. Warto jednak dać szansę temu co proste, bo w dłuższej perspektywie okaże się, że taka estetyka jest po prostu nieśmiertelna! :) Lata mijają, a wraz z nimi mody i trendy. Przed upływem czasu ochronić nas może jedynie prostota i funkcjonalność. Warto o tym pamiętać, szczególnie jeśli kupuje się meble na całe życie. :)

Fabrykę i showroom marki USM odwiedziłam na zaproszenie grupy Nowy Styl. I muszę przyznać, że największe wrażenie zrobiła na mnie właśnie hala produkcyjna, zarówno jej budynek, jak i to co dzieje się w środku. :) Zautomatyzowany taniec nowoczesnych maszyn był wspaniałym widowiskiem. Nie było tam miejsca na przypadek, wszystko odbywało się z niewiarygodną precyzją i synchronizacją.

Myślę, że to świetny pomysł, aby w budynkach przemysłowych, część fabryczną (i tak prawie całkowicie zrobotyzowaną) umieszczać na kondygnacjach podziemnych. Tworzy się wtedy przyjazną przestrzeń wokół, wolną od hałasu i o wyższych walorach estetycznych. Mogę zapewnić wszystkich sceptyków, że to rozwiązanie naprawdę działa. Zresztą zobaczcie sami jak wygląda miejsce gdzie powstają meble USM!

usm, modularne meble

Wszystkie zdjęcia należą do panidyrektor.pl

Zobacz także: 

Kliknij aby zobaczyć bazę projektów domów indywidulanych 3D na naszym YouTube.
VN:F [1.9.22_1171]
PODOBAŁ CI SIĘ ARTYKUŁ? OCEŃ GO!
Rating: 10.0/10 (2 votes cast)
USM - modularne meble biurowe idealne dla Twojej firmy!, 10.0 out of 10 based on 2 ratings

About Pani Dyrektor

Architekt o Architekturze "Zainspiruj się!" - te słowa znajdziesz w prawie każdym moim poście. Dlaczego? Lubię pokazywać, podsuwać pomysły, zadawać pytania, szukać odpowiedzi, tworzyć koncepcje, wyszukiwać nietypowe rozwiązania.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

.: PaniDyrektor.pl