Modne wnętrze biurowe – Siedziba Sony – Biura Wielkich Korporacji Ep.13

Come back! Sezon budowlano-projektowy w pełni więc Pani Dyrektor po dłuuugiej przerwie, w natłoku zajęć projektowych i inwestycyjnych, stara się znaleźć odrobinę czasu dla swoich Czytelników i jak zawsze zainspirować ich wyjątkową architekturą i nietypowymi rozwiązaniami projektowymi. Ponadto ostatnio prowadziłam wykład na jednej z największych imprez dla blogerów w PolsceSeeBloggers 2016 w Gdyni oraz zajęcia dla studentów architektury na corocznych warsztatach OSSA 2016 w Gdyni – przygotuję dla Was relacje z obu tych wydarzeń i szczegółowo opiszę je na blogu! Dzisiaj natomiast kolejny bardzo inspirujący wpis, kolejna dawka niezwykłych pomysłów – siedziba giganta w branży sprzętu RTV. Zobacz modne wnętrze biurowe firmy Sony w Monachium – zapraszam do inspiracji!

Jak wygląda modne wnętrze biurowe?

Zainspiruj się na przykładzie siedziby Sony w Monachium!

modne wnętrze biurowe design inspiracje nowoczesne projektowanie wnętrz nowoczesne biuro biura wielkich korporacji 02

Ściana w stylu grunge – to kwintesencja czasów świetności wydawnictwa Sony! Bardzo inspirująca!

Sony – ta nazwa zobowiązuje ;] to nowoczesne, modne wnętrze biurowe to połączenie stylu industrialnego, z klasyką, elegancją i nowoczesnością. Za projekt wnętrza odpowiedzialne jest niemieckie biuro conceptsued. Nowoczesne siedziba Sony w Monachium to ok. 6600 m2 inspirującej przestrzeni biurowych i niestandardowych rozwiązań projektowych.

BWK Wedle obecnych standardów projektowania nowoczesnej przestrzeni biurowej projektanci od samego początku starali się nawiązać wzajemną współpracę nie tylko z zarządem firmy, ale również z pracownikami, którzy to w końcu będą głównymi użytkownikami tejże przestrzeni. Nowa siedziba Sony miała być biurem otwartym, komunikatywnym, takim, z którym chce się wchodzić w relacje, i które nie przytłacza swoja korporacyjną strukturą. W celu uniknięcia jednorodności i monotonii rozwiązań, zaproponowano pracownikom poszczególnych działów wybranie sobie specyfiki i designu mebli, oświetlenia czy kolorystyki przestrzeni, oczywiście wszystko w ramach odgórnie przyjętych rozwiązań.

Zobaczcie sami jaki jest finalny efekt takiego podejścia, jak ostatecznie wygląda modne wnętrze biurowe w Monachium!

Zapraszam Was do inspiracji!

Modne wnętrze biurowe – siedziba Sony w Monachium

modne wnętrze biurowe design inspiracje nowoczesne projektowanie wnętrz nowoczesne biuro biura wielkich korporacji 01

Zobaczcie jak zestawiono tutaj industrialne wnętrze z nowoczesnymi, prostymi meblami i białymi ściankami działowymi, które wydzielają konkretne pomieszczenia. Brudny, popisany słup konstrukcyjny, zamontowane pod sufitem widoczne instalacje i właśnie te eleganckie, nowiuteńkie meble w kolorach grafitu i pudrowego różu – takie połączenia zawsze wyglądają efektownie!

modne wnętrze biurowe design inspiracje nowoczesne projektowanie wnętrz nowoczesne biuro biura wielkich korporacji 07

Zainspiruj się ciekawym rozwiązaniem wydzielenia przestrzeni na nieformalne lub całkiem formalne spotkania! Zwróć uwagę na nowoczesny design lamp!

modne wnętrze biurowe design inspiracje nowoczesne projektowanie wnętrz nowoczesne biuro biura wielkich korporacji 06

Pokój w kolorze blue? Czemu nie! Ponoć niebieski kolor uspokaja, wycisza i poprawia koncentrację. Masz jakiś problem projektowy lub męczy Cię nierozwiązana sprawa? Niebieski pokój pomoże Ci się skupić i skoncentrować na problemie, dzięki czemu szybciej znajdziesz rozwiązanie ;]

modne wnętrze biurowe design inspiracje nowoczesne projektowanie wnętrz nowoczesne biuro biura wielkich korporacji 10

Strefa wspólna i modne połączenie szarości i ciepłej barwy lamp. Zainspiruj się! – Modne wnętrze biurowe u Pani Dyrektor na blogu!

Biuro Siedziba Sony w Monachium to industrialne wnętrze biurowe, w którym przewidziano nowoczesne meble i designerskie rozwiązania oświetlenia. Ze względu na charakter pracy branży muzycznej w przestrzeni tej zaprojektowano oprócz typowych stanowisk biurowych, miejsca dostosowano również pod względem akustyki i technologii muzycznej – przecież każdy projekt nietypowej przestrzeni biurowej to projekt indywidualny, dostosowany nie tylko do potrzeb jego użytkowników, ale również branży i charakteru pracy ;]

Modne wnętrze biurowe – galeria inspiracji!

Jak Wam się podobał kolejny wpis z naszej komercyjnej serii BWK czyli 'Biura Wielkich Korporacji’?;] Jeżeli jeszcze Wam mało zobaczcie wcześniejszy wpis czyli Siedziba Centro – 'Jak urządzić nowoczesne wnętrze biurowe? Biura Wielkich Korporacji Ep.12.

Mam nadzieję, że tym razem nie zostawię Was na tak długo bez kolejnych inspiracji, na które zawsze możecie liczyć na blogu u Pani Dyrektor! Dlatego już teraz zapraszam Was na kolejny wpis – na którą serię czekacie z największą niecierpliwością?;] Może nowoczesne, niepowtarzalne, luksusowe rezydencje i piękne domy z całego świata czyli ’Wille marzeń’?;]

Zapraszam zatem niedługo do Pani Dyrektor!

P.S. Już niedługo pokażę Wam pomieszczenie w moim biurze, które wyremontowaliśmy specjalnie po to, by gościć Was Inwestorów na przestrzeni kreatywnej ;] 

Kliknij i przenieś się w świat 3D naszych projektów domów indywidualnych.
VN:F [1.9.22_1171]
PODOBAŁ CI SIĘ ARTYKUŁ? OCEŃ GO!
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

About Pani Dyrektor

Architekt o Architekturze "Zainspiruj się!" - te słowa znajdziesz w prawie każdym moim poście. Dlaczego? Lubię pokazywać, podsuwać pomysły, zadawać pytania, szukać odpowiedzi, tworzyć koncepcje, wyszukiwać nietypowe rozwiązania.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

.: PaniDyrektor.pl