Nowoczesne wyposażenie biura czyli targi ORGATEC raz jeszcze!

KoloniaWracamy raz jeszcze do Kolonii i do międzynarodowych targów wyposażenia wnętrz ORGATEC 2016. Na niemieckich targach, na których prezentowała się światowa czołówka designerów i topowych firm oraz producentów mebli biurowych, byłam w ubiegłym roku w październiku. O swoich pierwszych wrażeniach, inspiracjach, o tym jak prezentuje się nowoczesne wyposażenie biura pisałam dla Was w dwóch poprzednich postach, zaraz po powrocie do Polski:

Jeżeli jeszcze nie widzieliście tych wpisów, pełnych inspiracji i najnowocześniejszych trendów wyposażenia i aranżowania przestrzeni biurowej – zapraszam do lektury!

Nowoczesne wyposażenie biura czyli ORGATEC 2016 – jak było?

 

Dzisiaj natomiast raz jeszcze, tym razem już na chłodno i z dystansem, chciałam przypomnieć Wam i sobie, jak wyglądały te jedne z najbardziej prestiżowych targów wyposażenia przestrzeni biurowej. Jeżeli czytaliście moje wcześniejsze wpisy to wiecie, że na targi pojechałam na zaproszenie naszego polskiego reprezentanta tego wydarzenia, czyli Grupy Nowy Styl ;]

Zapraszam Was do wpisu i mnóstwa inspiracji!

Przeżyjmy to jeszcze raz!

ORGATEC 2016 – nowoczesne wyposażenie biura – zainspiruj się!

nowoczesne wyposażenie biura 8

Stanowisko Grupy Nowy Styl i trzy najważniejsze czynniki, które decydują o jakości kształtowanej przestrzeni biurowej – PEOPLE, PROCESS, PLACE – dokładnie w takiej kolejności.

nowoczesne wyposażenie biura 7

Uczestnicy targów ORGATEC 2016 testują najnowsze rozwiązania Grupy Nowy Styl – system sof modułowych #Tapa. I jak widać – są zadowoleni ;]

nowoczesne wyposażenie biura 6

Biurko #Levitate zaprojektowane w stylu home office design przez studio WertelOberfell.

Wydzielona przestrzeń pracy indywidualnej potrzebna praktycznie w każdym biurze. Łatwa możliwość modyfikacji i zmiany aranżacji otwartej przestrzeni typu open space.#Tepee

nowoczesne wyposażenie biura 5

Nowoczesne wyposażenie biura – zainspiruj się!

PEOPLE, PROCESS, PLACE

czyli WE KNOW HOW to #MakeYourSpace!

Człowiek – od niego wszystko się zaczyna. Oczywiście w kontekście projektowania nowoczesnego wnętrza biurowego ;] każda, nawet wydawałaby się najmniejsza realizacja projektu wnętrza biurowego, rozpoczyna się od zbadania potrzeb potencjalnych przyszłych użytkowników tego miejsca, czyli pracowników biurowych. Dzięki temu można w indywidualny sposób zaaranżować daną przestrzeń spełniającą wymogi danej firmy i jej pracowników. Dlatego tak ważne jest zachowanie wcześniej wspomnianej przeze mnie kolejności w ciągu 'PEOPLE, PROCESS, PLACE’.

PEOPLE –  czyli ludzie, użytkownicy tego miejsca. Głównie pracownicy biurowi, ale nie tylko – również osoby z zarządu, petenci czy dani klienci – to dla nich i według ich potrzeb powstanie nowoczesna przestrzeń biurowa.

PROCESS – czyli wszystkie działania, które mają miejsce w danej firmie, dzięki którym ma ona możliwość efektywnego realizowania założonych przez siebie celów.

PLACE – czyli miejsce, które zaaranżowane w odpowiedni, indywidualny sposób spełni te wymogi i stanie się miejscem nie tylko nowoczesnym, ale również funkcjonalnym, wygodnym i przyjemnym w użytkowaniu. Ważne jest też to, żeby współgrało z identyfikacją wizualną i kulturą danej organizacji.

A teraz zapraszam na kolejne inspiracje!

nowoczesne wyposażenie biura 4

Nowoczesne wyposażenie biura to podstawa jego prawidłowego i komfortowego funkcjonowania.

nowoczesne wyposażenie biura 3

Dobra organizacja miejsca pracy to podstawa, również jeżeli chodzi o odpowiednie magazynowanie i przechowywanie rzeczy biurowych. Zainspiruj się prostym, ale bardzo nowoczesnym designem mebli biurowych!

nowoczesne wyposażenie biura 2

Jasny, przyjemny design i proste, ortogonalne rozwiązania.

Kolejny sposób na wydzielenie mniejszej przestrzeni w dużych powierzchniach biura.#Sand

nowoczesne wyposażenie biura 1

Idealne miejsce na rozmowę telefoniczną. Jak widać na obrazku – nawet dedykowane ;] Zapewni komfort nie tylko rozmawiającemu, ale również otoczeniu, w którym się znajduje.

Targi ORGATEC 2016 – podsumowanie ;]

Biuro Mam nadzieję, że czujecie się mocno zainspirowani nowoczesnym designem przestrzeni biurowej! Pani Dyrektor jest teraz bogatsza o nowe doświadczenia z pobytu na targach ORGATEC 2016. I oczywiście już nie może się doczekać, żeby nową wiedzę i umiejętności przełożyć na praktykę!

Dziękuję raz jeszcze Grupie Nowy Styl, na zaproszenie której na targi ORGATEC 2016 się wybrałam. Na tle innych zagranicznych firm i producentów mebli biurowych Grupa Nowy Styl wraz ze swoją nową linią produktów reprezentowała naprawdę wysoki poziom! Oby tak dalej!

Pani Dyrektor pozdrawia Was serdecznie i szuka czasu, na napisanie kilka słów dla swoich Ulubionych Czytelników!

Kliknij w link aby odkryć nasze projekty na naszym YouTube.
VN:F [1.9.22_1171]
PODOBAŁ CI SIĘ ARTYKUŁ? OCEŃ GO!
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

About Pani Dyrektor

Architekt o Architekturze "Zainspiruj się!" - te słowa znajdziesz w prawie każdym moim poście. Dlaczego? Lubię pokazywać, podsuwać pomysły, zadawać pytania, szukać odpowiedzi, tworzyć koncepcje, wyszukiwać nietypowe rozwiązania.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

.: PaniDyrektor.pl