reklama w mieście

Reklama w Mieście – Na Dobry Przykład

Każdy, kto choć na chwilkę o Stolicę zahaczył w ostatnim czasie, widział ten oto przykład całkiem niezłej reklamy wielkoformatowej. Zupełnie świadomie chwalę jej grafikę. Jest tak bardzo w porządku, że może nawet pokuszę się o stwierdzenie, iż pasuje a przynajmniej nie psuje- dzisiejszy temat to reklama w mieście ;]

Oczywiście wątpliwej urody ToyToye pozostawiam do oceny czytelnikowi, ale wracając do reklamy – jest niezła. Nie pokryła budynku wielkim rysunkiem anorektyczki w wiszącym ubraniu albo grubasa obklejonego w bieliznę, nie przeraża wielką butelką piwa lub Coli, nie straszy drogim butem i wypasionym logo.

Reklama na Novotelu jest git. Wpisała się w meczowe tendencje, kolor nieba i elewacji, nie zasłoniła gościom hotelowym całego widoku na miasto, logo reklamowe jest małe, zgrabne, schludne. Gdyby inni „reklamiści” zainspirowali się choć troszkę tą właśnie reklamą i podjęli tendencję moje miasto odetchnęłoby z ulgą a wraz z nim mieszkańcy, turyści i budynki we własnej osobie ;]

Tak – ta reklama w mieście jest ok. Budynku nie widziałam niestety od 2 tyg, wiec… może już jej tam nie ma? Wszystko co dobre bowiem, szybko się kończy..

Pani Dyrektor Architekt

 

ZOBACZ TAKŻE

PRAKTYCZNE I STYLOWE BIURO- FACEBOOK W PALO ALTO

DUŻY KOMFORTOWY DOM CZY MAŁY TANI DOMEK- CO LEPSZE?

HISTORYCZNE PROJEKTY MAŁYCH DOMÓW AMERYKI LAT 20

Na pewno zainteresują cię nasze projekty, nasz YouTube czeka na ciebie!
VN:F [1.9.22_1171]
PODOBAŁ CI SIĘ ARTYKUŁ? OCEŃ GO!
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

About Pani Dyrektor

Architekt o Architekturze "Zainspiruj się!" - te słowa znajdziesz w prawie każdym moim poście. Dlaczego? Lubię pokazywać, podsuwać pomysły, zadawać pytania, szukać odpowiedzi, tworzyć koncepcje, wyszukiwać nietypowe rozwiązania.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

.: PaniDyrektor.pl