Moje Kochane Maszyny Budowlane Ep.6 – Dźwigi i Żurawie .. i Piękno

Źródło: materiały własne

Czy żuraw, znany także jako dźwig jest maszyną budowlaną czy urządzeniem na budowie? Słyszałam kiedyś historię o wysokiej płacy dla operatora dźwigu wysokościowego. Otóż, wczoraj człowiek, który naprawiał moją pralkę obalił ten mit. Podobno płaca byłą dobra – kiedyś. Niestety po jakimś czasie stała się po pierwsze niska, po drugie na budowę podobno etat 8h równał się 14stu. Takim sposobem, jegomość od dźwigów stał się jegomościem od pralki i to podobno bardziej mu się opłaca.. 

 

A ponad wszystkie inne przemyślenia – standardowo u Pani Dyrektor – Piękno Maszyn Budowlanych tudzież urządzeń ;] – Prawda, że wyjątkowe?

U Pani Dyrektor spadł śnieg ;] Może jutro Maszyny budowlane w zimowej szacie Październikowej ??

VN:F [1.9.22_1171]
PODOBAŁ CI SIĘ ARTYKUŁ? OCEŃ GO!
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

About Pani Dyrektor

Architekt o Architekturze | Perfekcyjna Niedoskonałość | Jestem Architektem a to mój Blog Architektoniczny. "Zainspiruj się!" - te słowa znajdziesz w prawie każdym moim poście. Dlaczego? Lubię pokazywać, podsuwać pomysły, zadawać pytania, szukać odpowiedzi, tworzyć koncepcje, wyszukiwać nietypowe rozwiązania.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

.: PaniDyrektor.pl
Przeczytaj poprzedni wpis:
Jak Sprawdzić Czy Działka Znajduje Się w Terenach NATURA 2000?

Jak ogarnąć się na nowym Geoportalu i sprawdzić, czy nasza działka nie leży aby przypadkiem w nieszczęsnym (dla większości Inwestorów)...

Zamknij