Nowoczesna willa-Willa marzeń Ep.6z20-Luksusowa willa w Izraelu

Nowoczesna willa w Izraelu

Z zimnego Rzeszowa przenosimy się do upalnego IZRAELA, do dzielnicy najbardziej pożądanej i słynącej z najdroższych mieszkań, czyli Ramot HaSzavim. Jest tak droga z pewnością to dlatego, że położona jest w spokojnym miejscu. Posiadłości o wartości 9 mld $ muszą położone być w fajnm, cichym i spokojnym miejscu;] Luksusowa willa składa się z „kostek”. „Cubes House” został zaprojektowany przez zespół architektów Néstor Sandbank z Izraela. (Fajne imię Nestor btw)

CUBES HOUSENazwa mówi wszystko, zdjęcia dopełniają klimat…;] Powiem Wam tylko dlaczego „Cubes House” i dlaczego te kostki są zupełnie oddzielnymi elementami tej architektury (aczkolwiek może się wydawać, że w dolnej kondygnacji są połączone). I nie jest to tylko „widzi mi się” architekta, który uparł się nad taką czy inną formą bryły :D Otóż, każda kostka to osobista strefa dla trójki dzieci właścicieli posiadłości. Dzieci nie mogą narzekać na brak prywatności ;] Każde z nich ma własny sektor, który  połączony jest z pozostałymi pomieszczeniami przeszklonym korytarzem. Każde z nich posiada również teraz i widok na basen. Łącznikiem z największym prostopadłościanem jest strefa najmłodszego, 6-letniego domownika, którego pokój jest połączony ze strefą dla rodziców.

Podziwiajcie i inspirujcie się przykładem minimalistycznej, świeżutkiej architektury (realizacja z 2014 roku).

Wille marzeń Ep6z10-nowoczesne rezydencje-Luksusowa willa w Izraelu18 Wille marzeń Ep6z10-nowoczesne rezydencje-Luksusowa willa w Izraelu16 Wille marzeń Ep6z10-nowoczesne rezydencje-Luksusowa willa w Izraelu15 Wille marzeń Ep6z10-nowoczesne rezydencje-Luksusowa willa w Izraelu14

FORMAProsta. Nie ma tu żadnych zbędnych zdobień, zbędnych form, dodatków, materiałów. Jednolite wykończenie – otynkowany na biało, ponadto doświetlony przez duuuużą ilość przeszkleń ;] Biel i szkło – idealne połączenie. Cała bryła zaprojektowana została w kształcie litery ” L”. Układ uzupełniają kwadratowe i prostokątne płyty chodnikowe, forma małej architektury – zarówno zieleń jak i obłe kształty we wnętrzu urbanistycznym. Każdy szczegół idealnie zaplanowany, dopracowany. Od tego są architekci :)

Wille marzeń Ep6z10-nowoczesne rezydencje-Luksusowa willa w Izraelu13 Wille marzeń Ep6z10-nowoczesne rezydencje-Luksusowa willa w Izraelu12 Wille marzeń Ep6z10-nowoczesne rezydencje-Luksusowa willa w Izraelu00 Wille marzeń Ep6z10-nowoczesne rezydencje-Luksusowa willa w Izraelu09

WNĘTRZEOTWARTE PRZESTRZENIE, ŁĄCZONE STREFY DZIENNE, BRAK ŚCIANEK DZIAŁOWYCH. W salonie zaprojektowano antresolę, pomieszczenia mają bezpośredni kontakt z tarasem lub ogrodem. Przestrzenności wnętrzom nadaje biały kolor ścian, dodatkowo powiększa pomieszczenia i nie przytłacza ich. Wyraz ocieplają drewniane podłogi, a beton nadaje nowoczesności wnętrzom.

Wille marzeń Ep6z10-nowoczesne rezydencje-Luksusowa willa w Izraelu24 Wille marzeń Ep6z10-nowoczesne rezydencje-Luksusowa willa w Izraelu23 Wille marzeń Ep6z10-nowoczesne rezydencje-Luksusowa willa w Izraelu22 Wille marzeń Ep6z10-nowoczesne rezydencje-Luksusowa willa w Izraelu21 Wille marzeń Ep6z10-nowoczesne rezydencje-Luksusowa willa w Izraelu20 Wille marzeń Ep6z10-nowoczesne rezydencje-Luksusowa willa w Izraelu19 Wille marzeń Ep6z10-nowoczesne rezydencje-Luksusowa willa w Izraelu17 Wille marzeń Ep6z10-nowoczesne rezydencje-Luksusowa willa w Izraelu11 Wille marzeń Ep6z10-nowoczesne rezydencje-Luksusowa willa w Izraelu10 Wille marzeń Ep6z10-nowoczesne rezydencje-Luksusowa willa w Izraelu08 Wille marzeń Ep6z10-nowoczesne rezydencje-Luksusowa willa w Izraelu07 Wille marzeń Ep6z10-nowoczesne rezydencje-Luksusowa willa w Izraelu06 Wille marzeń Ep6z10-nowoczesne rezydencje-Luksusowa willa w Izraelu05 Wille marzeń Ep6z10-nowoczesne rezydencje-Luksusowa willa w Izraelu04 Wille marzeń Ep6z10-nowoczesne rezydencje-Luksusowa willa w Izraelu03 Wille marzeń Ep6z10-nowoczesne rezydencje-Luksusowa willa w Izraelu02

Zbyt dużo ułożonej formy? Za mało przestrzeni wokół? Potrzebujesz inspiracji wyłaniającej się z dziko rosnącej natury, z pięknym krajobrazem? Proszę bardzo! :P KLIKNIJ TUTAJ.

PD Architekt pozdrawia Was ciepło i zaprasza na pozostałe posty o Willach marzeń. Zainspiruj się, projektuj i buduj!

  1. Willa marzeń Ep. 1z10 – rezydencja nowoczesna. Luksusowy dom, luksusowe projektowanie.
  2. Luksusowy dom – Andrew Road Singapur – Wille marzeń ep 2z10
  3. Willa marzeń Ep. 3z10 – Mirindiba House. Rezydencja nowoczesna, luksusowy dom, luksusowe projektowanie.
  4. Willa marzeń Ep. 4z10 – Nowoczesny dom, luksusowa rezydencja – Dom z widokiem.
  5. Wille marzeń Ep.5z10-nowoczesne rezydencje-Barrancas House w Meksyku
Na pewno zainteresują cię nasze projekty, nasz YouTube czeka na ciebie!
VN:F [1.9.22_1171]
PODOBAŁ CI SIĘ ARTYKUŁ? OCEŃ GO!
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

About Pani Dyrektor

Architekt o Architekturze "Zainspiruj się!" - te słowa znajdziesz w prawie każdym moim poście. Dlaczego? Lubię pokazywać, podsuwać pomysły, zadawać pytania, szukać odpowiedzi, tworzyć koncepcje, wyszukiwać nietypowe rozwiązania.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

.: PaniDyrektor.pl