Nowoczesne Wille Marzeń! Zobacz 4 część Podsumowania czyli Ep.31-40

Podsumowanie Ep.31-40 czyli kolejna dziesiątka najpiękniejszych domów z całego świata w jednym miejscu! Zobacz piękne, nowoczesne wille marzeń i zainspiruj się luksusowym projektowaniem! W tym zestawieniu zobaczysz aż 4 nowoczesne domy z USA, luksusowe rezydencje ze słonecznej Hiszpanii, egzotycznej Brazylii czy odległej Australii – zainspiruj się nowoczesnym projektowaniem z każdego zakątka Ziemi!

Jeżeli chcesz zobaczyć 3 wcześniejsze podsumowania z naszej wyjątkowo luksusowej serii 'Wille marzeń’, zapraszam do postów poniżej:

Zainspiruj się jeszcze bardziej!

Wiernym Czytelnikom bloga Pani Dyrektor pewnie już nie muszę przypominać, a tym całkiem nowym, którzy są tutaj po raz pierwszy lub pierwszy raz mają okazję przeglądać PODSUMOWANIE podpowiem, że…

… aby przejść do posta, o którym jest mowa w zestawieniu, który Cię zainteresował – nic prostszego;] kliknij na nazwę domu lub dołączony obrazek i ciesz się jeszcze większą dawką inspiracji willi marzeń u Pani Dyrektor ;]

Nowoczesne wille marzeń – PODSUMOWANIE CZ. 4

1.Dom w Monasterios, Hiszpania

Jeden z moich faworytów jeżeli chodzi o całą serię ’Willi marzeń’ i nowoczesne domy u Pani Dyrektor. Spójny, lekki w swojej formie, bardzo naturalny i nieprzesadzony. Dużo przestrzeni, piękne otwarcia na zewnętrze i świetnie zaprojektowany układ funkcjonalny. W tym domu wszystko jest tak, jak być powinno. Zobacz piękny, luksusowy dom marzeń zaprojektowany na miarę – zainspiruj się nowoczesną willą w Monasterios!

nowoczesne-wille-marzen-podsumowanie-nowoczesne-domy-inspiracje-willa-marzen-luksusowa-rezydencja-04

2.Casa X11, Brazylia

Nowoczesna rezydencja prosto z Brazylii! Pełna przepychu, luksusowych, a zarazem efektownych rozwiązań! W tym domu znajdziesz dużo przestrzeni, wygodny układ funkcjonalny , a co najważniejsze – dbałość o dobranie wyposażenia do wnętrza – w tym wypadku bardzo wyrafinowanego i luksusowego, świadczącego o dobrym guście jego mieszkańców. Zainspiruj się nowoczesnym domem zaprojektowanym w każdym detalu!

nowoczesne-wille-marzen-podsumowanie-nowoczesne-domy-inspiracje-willa-marzen-luksusowa-rezydencja-02

3.Villa Midgård, Szwecja

Po bardzo bogatej i luksusowej willi z Brazylii – trochę dla odmiany – surowa forma rezydencji ze Szwecji. Nowoczesna willa o całkiem innym charakterze i formie, mimo wszystko równie nowoczesna i inspirująca co jej egzotyczna poprzedniczka. Villa Midgård to po protu inny sposób na przełożenie słowa 'nowoczesny’ w projekcie domu. Elewacja tej luksusowej willi wykonana została z wciąż mało popularnej u nas, a bardzo efektownej stali korten. Zwróć uwagę na ciekawą formę basenu przy domu i panoramiczne okna z pięknym widokiem na zewnętrze – nie bój się surowości tego domu! Zainspiruj się nim!

nowoczesne-wille-marzen-podsumowanie-nowoczesne-domy-inspiracje-willa-marzen-luksusowa-rezydencja-03

4. Dom w Costa d’en Blanes, Majorka, Hiszpania

Prosty, bardzo oszczędny, nowoczesny dom w pełni tego słowa znaczeniu. Zestawienie ze sobą materiałów takich jak beton i szkło, duże przeszklenia, proste ale bardzo efektowne rozwiązania – bo nowoczesny dom to dom zaprojektowany według potrzeb Inwestora z wykorzystaniem nietypowych i bardzo indywidualnych rozwiązań!

nowoczesne-wille-marzen-podsumowanie-nowoczesne-domy-inspiracje-willa-marzen-luksusowa-rezydencja-05

5.Mały nowoczesny dom Jenni Kayne, Los Angeles, USA

Nowoczesne wille marzeń to niekoniecznie wielkie powierzchniowo domy projektowane na ogromnych działkach. Masz niewielką działkę? Szukasz inspiracji na mały nowoczesny dom? W takim razie ten post, a w nim piękny luksusowy a przy tym względnie mały dom jest dla Ciebie – zainspiruj się nim! Zobacz jak zaprojektować mały nowoczesny dom, który będzie wygodny, elegancki, luksusowy i nowoczesny – zapraszam do wpisu!

nowoczesne-wille-marzen-podsumowanie-nowoczesne-domy-inspiracje-willa-marzen-luksusowa-rezydencja-06

Nowoczesne wille marzeń – zainspiruj się!

6.The Wall House, Los Angeles, USA

Dom zaprojektowany w zieleni, czy zieleń w domu? Przekonaj się sam ;] Zobacz jak piękny, nowoczesny i naturalny zarazem może być projekt domu!

nowoczesne-wille-marzen-podsumowanie-nowoczesne-domy-inspiracje-willa-marzen-luksusowa-rezydencja-08

7.Float House, Izrael

Odnoszę wrażenie, że jeżeli myślimy ’nowoczesny dom’ czy ’luksusowa rezydencja’ to właśnie dom pokroju Float House mamy na myśli ;] Ze względu na liczne przeszklenia, o tej luksusowej rezydencji możemy wręcz powiedzieć, że jest ażurowa w swojej formie. Ten nowoczesny dom otwiera się na zewnętrze, na zieleń i ogród przy domu, na nowoczesny basen zaprojektowany bezpośrednio przy nim, tworzącym dodatkowo efektowne odbicie. Zainspiruj się!

nowoczesne-wille-marzen-podsumowanie-nowoczesne-domy-inspiracje-willa-marzen-luksusowa-rezydencja-07

8.Vienna Way Residence, Los Angeles, USA

To przykład na to, że nowoczesny dom może być przytulny! Zobacz jak wygląda luksusowa willa Vienna Way Residence i zainspiruj się! Dużo przestrzeni, ciekawy układ funkcjonalny, nietypowo usytuowana i zaprojektowana kuchnia w obniżeniu poziomu parteru, płaskie zielone dachy i nowoczesny basen zaprojektowany bezpośrednio przy domu i kuchni – zapraszam do wpisu!

9.Solis Residence, Australia

Piękna surowa forma domu, oszałamiający widok i nowoczesne materiały takie jak szkło, beton i stal – bo nowoczesna architektura to również architektura minimalistyczna. Ta nowoczesna rezydencja będzie uosobieniem marzeń o domu osób ceniących sobie prostotę i elegancję w jednym, klasyczne, ponadczasowe rozwiązania i oszczędny styl projektowania.

nowoczesne-wille-marzen-podsumowanie-nowoczesne-domy-inspiracje-willa-marzen-luksusowa-rezydencja-09

10.Plett 6541+2, RPA

Bardzo luksusowa, bardzo nowoczesna, bardzo efektowna. Kolejny przykład w serii 'Wille marzeń’ u Pani Dyrektor realizacji biura architektonicznego z RPA – SAOTA – specjalizującego się w projektowaniu nowoczesnych rezydencji na całym świecie. Domy autorstwa SAOTA to rozmach, dużo przestrzeni, ciekawe rozwiązania funkcjonalne i materiałowe i na pewno dużo luksusu w jednym miejscu! Każdy dom, w tym również Plett 6541+2, wart jest inspiracji!

nowoczesne-wille-marzen-podsumowanie-nowoczesne-domy-inspiracje-willa-marzen-luksusowa-rezydencja-01

I to już koniec naszego zestawienia.

Nowoczesne wille marzeń – co dalej?

 

Już wkrótce zapraszam na kolejne bardzo inspirujące wpisy z luksusowej serii ’Wille marzeń’, która to, nic dziwnego ;], jest jedną z najbardziej popularnych, lubianych i poczytanych serii na blogu u Pani Dyrektor! ;] cieszy mnie to ogromnie i motywuje do dalszej inspiracji moich wspaniałych Czytelników!

CO WIĘCEJ!

Zgodnie z Waszymi prośbami 3 dziesiątka serii 'Wille marzeń’ nastawiona była na domy, w których lokalizacja i działka, były sprawą drugorzędną. Pokazywałam Wam domy, które i bez efektownej lokalizacji były bardzo nowoczesne i prezentowały świetną architekturę. Te domy znajdziesz tutaj.

Ze względu na to, że 5 dziesiątka serii jest już prawie gotowa (oczywiście w szkicach;]), dlatego nadal pokazywać Wam będę piękne, luksusowe domy z całego świata, każdy wart inspiracji!

Natomiast, wychodząc naprzeciw Waszym kolejnym oczekiwaniom i prośbom, w kolejnej, 6 dziesiątce serii postaram się Wam pokazać domy bliższe naszej strefie klimatycznej i, o ile będzie to możliwe ;] budżetowi. Zabieram się zatem za poszukiwania inspirujących willi marzeń bliższych wyobrażeniom moich Czytelników ;]

Mam nadzieję, że będzie to dla Was równie inspirujące i pomocne, co pozostałe wpisy – zapraszam niebawem!

Kliknij po więcej informacji na temat projektowania i procedur na naszym YouTube.
VN:F [1.9.22_1171]
PODOBAŁ CI SIĘ ARTYKUŁ? OCEŃ GO!
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

About Pani Dyrektor

Architekt o Architekturze "Zainspiruj się!" - te słowa znajdziesz w prawie każdym moim poście. Dlaczego? Lubię pokazywać, podsuwać pomysły, zadawać pytania, szukać odpowiedzi, tworzyć koncepcje, wyszukiwać nietypowe rozwiązania.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

.: PaniDyrektor.pl